Genel Blog

Kuruluş Osman 54. bölüm full izle! Kuruluş Osman son bölüm tek parça izle!

132

Kuruluş Osman 54. bölüm full izle! Kuruluş Osman son bölüm tek parça izle!

Kuruluş Osman 54. bölümde; Kayı Obası’ndaki bu iç hesaplaşmadan faydalanmak isteyen Nikola, Söğüt’e hücum etmek için kuvvetlerini harekete geçirir. Papa’nın ajanlarının sağladığı istihbaratla Söğüt’ün altına kazılmış tünelleri kullanmayı hedefleyen Nikola, Togay’ın yokluğunda bölgedeki hakimiyeti ele geçirmeyi hedeflemektedir. İşte Kuruluş Osman 54. bölüm full izle bilgileri…

Kuruluş Osman 54. birim izle

Konya’da Geyhatu’dan yeni açıklamalar alan Togay, gönder bölgesine dönerek planını uygulamaya koyar. Nikola’nın planladığı saldırının istihbaratını alan Osman Bey ise Söğüt’ün düşmesine önlemek için yeni bir strateji belirler. Söğüt’e baskına giden Bizans kuvvetlerinin karşısına dikilen Osman Bey, Nikola’yla kozlarını paylaşmak üzere canını ortaya koyar!

MALHUN HATUN, OSMAN BEY’LE ARASINI NASIL DÜZELTECEK?

Osman Bey, Dündar Bey’in cezasını nası kesecek? Osman Bey’in Papa’nın ajanları ile ilgili kararı ne olacak? Aygül Hatun, babasından nasıl hesap soracak? Savcı Bey, Bayhoca’nın intikamını edinmek için ne yapacak? Obasını hainlerden temizleyen Osman Bey nasıl bir oyun kuracak? Nikola, Söğüt’e düzenleyeceği saldırıda başarıya ulaşabilecek mi? Hazal Hatun’un akıbeti ne olacak? Malhun Hatun, Osman Bey’le arasını düzeltmek için ne yapacak? Sırık bölgesine dönen Togay’ın yeni planı ne?

Bir önceki yazımız olan Masumiyet 8. bölüm full izle! Masumiyet son bölüm tek parça izle! başlıklı makalemizde başrol oyuncuları, hint dizileri ve kanal 7 hint dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.