Genel Blog

Kuruluş Osman 55. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

315

Kuruluş Osman 55. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman’ın 55. bölümü izleyiciyle buluştu. Kuruluş Osman son bölümü yeniden heyecan doluydu. Kuruluş Osman 55. bölümde; Moğolların baskısı sebebiyle ağır vergiler koyan Yarhisar, Tekfuru’nun gaddarlığı, Yarhisar halkının Osman Bey’e sığınmasına niçin olur. Togay’ın sığınmacıların geri gönderilmesini talebini reddeden Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakının her yerde kurulmasına neden olur. İşte Kuruluş Osman son birim izle bilgileri…

Kuruluş Osman 55. birim izle

Osman Bey’e karşısında kendi nökerlerinin yanında Bizans askerlerinin de emrine verilmesini sağlayan Togay, Kayı Obası’na karşı büyük bir harekat planlarken; bu savaşta Osman Bey’in yanına yer edinmek isteyen Malhun Hatun babası Umur Bey’le aleyhinde karşıya kazanç.

Osman Bey, Nikola’ya karşısında çıktığı savaş meydanından nasıl bir sonuçla dönecek? Osman Bey, Bizans-Moğol ittifakına aleyhinde nasıl tedbir alacak? Yarhisar halkının Kayı Obası’na sığınması direk bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek? Dündar Bey’in ölümü obada neleri değiştirecek? Osman Bey’e destek olmak isteyen Malhun Hatun, babası Umur Bey’i ikna edebilecek mi? Togay, Kayı Obası’na hücum etmek için nasıl bir oyun kuracak? Nikola, Moğolları ittifaka nasıl ikna edecek? Söğüt harekatında kritik rol oynayan Cerkutay’ın akıbeti ne olacak?

Bir önceki yazımız olan Son dakika: Hakan Altun hastaneye kaldırıldı! Hakan Altun kimdir, hastalığı ne? başlıklı makalemizde hakan altun, hakan altun nasıl ve hakan altun sa?l?k durumu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.