Genel Blog

Kuruluş Osman canlı izle! 3 Şubat Çarşamba Kuruluş Osman 44. yeni bölüm canlı izle! ATV Canlı izle!

40

Kuruluş Osman canlı izle! 3 Şubat Çarşamba Kuruluş Osman 44. yeni bölüm canlı izle! ATV Canlı izle!

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman kısa süre önce 44. bölümüyle ekranlara geldi! Acilen Kuruluş Osman severler, Kuruluş Osman yeni birim fragmanı yayınlandı mı merak ediyor? Kuruluş Osman 45. birim fragmanı! Kuruluş Osman 44. birim ful izle! Kuruluş Osman 44. bölümünü izleyenler derhal heyecanla 45. bölüm fragmanını bekliyor! Baş rollerinde Burak Özçivit‘i gördüğümüz Kuruluş Osman 44. bölümü tekrar fazla heyecanlıydı!

KURULUŞ OSMAN 45. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni birim fragmanı bugün yayınlanacak olan bölümün sonunda çıkacaktır. Takipte kalabilirsiniz.

KURULUŞ OSMAN 44. BIRIM FRAGMANI İZLE…

KURULUŞ OSMAN ATV CANLI İZLE…

Kuruluş Osman canlı izle! 3 Şubat Çarşamba Kuruluş Osman 44. yeni bölüm canlı izle! ATV Canlı izle!

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“İkisini de kurtaracağım, bedeli ne olursa olsun!”

Savcı Bey’in sürpriz hamlesi!

Osman Bey’in kararı ile obadan sürülen Göktuğ ve Targun, intikam için Bizans‘la ittifak yapar ve güçlerini Flatyos’la birleştirir. Dündar Bey, Nikola ile yine görüşürüz bir defa daha İnegöl Kalesi’nin yolunu tutarken, çaresiz kalan Lena, Bayhoca’yı geri alabilmek için Flatyos’tan yardım ister. Savcı Bey’in oğlunu kurtarmak için yaptığı hücum pahalıya mal olurken; tüm cephelerde zorlama altında kalan Osman Bey, Nikola’yı hiç beklemediği bir yerden vurmak üzere herkesi şaşırtacak bir strateji kurar.

Göktuğ ve Targun intikam peşinde…

Osman Bey, Bayhoca’ya karşılık Kulucahisar Kalesi’ni teslim edecek mi? Savcı Bey, oğlunu kurtarmak için nasıl bir plan yapacak? Nikola, Dündar Bey’e nasıl bir vaatte bulunacak? Göktuğ ve Targun’un hedefi ne? Lena Hatun’un Flatyos’tan destek talebinin sonuçları ne olacak? Bala Hatun, Osman Bey için bulduğu yeni benzeşen adayını nasıl bir sınava alt tutacak?

KURULUŞ OSMAN YENİ BIRIM CANLI İZLE…

Kuruluş Osman canlı izle! 3 Şubat Çarşamba Kuruluş Osman 44. yeni bölüm canlı izle! ATV Canlı izle!

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Osman Bey’den yeni hamle!

Kuruluş Osman 43. Birim izle yeni birim izle

Konstantinopolis’ten gönderilen takviye birliklerini mağlup ederek Nikola’ya ağır bir darbe indiren Osman Bey, İnegöl Kalesi’ni fethetmek üzere yaptığı plan kapsamında alplerini kaleye sızmakla görevlendirir.

KAYI BAYRAĞI DEĞİŞİYOR EFENDILER TEPKİ GÖSTERİYOR

Bölge tekfurlarını İnegöl’de toplayan Nikola, Osman Bey’e karşısında kurduğu Haçlı ittifakının gücüyle Türkleri topraklarından atmak için çalışmaya başlar. Osman Bey’in Kayı bayrağını değiştirmesi obanın beyleri göre tepkiyle karşılanırken; Bayhoca’nın Nikola’ya tutsak düştüğünü öğrenen Lena, Osman Bey’e tepki gösterir.

OSMAN BEY’İN KUVVET SEÇİMİ

Bala Hatun, Osman Bey’in evlilik kararının gerisinde acısını kalbine gömerek ona yerinde bir benzeyen bulabilmek için harekete geçer. Nikola’nın Bayhoca’nın hayatı karşılığında Kulucahisar Kalesi’ni istemesi ile Osman Bey’i hayati bir seçime zorlayacaktır.

HAÇLI İTTİFAKI SAHAYA SÜRÜLÜYOR

Osman Bey, Bayhoca’yı kurtarmak için nasıl bir plan kuracak? Haçlı ittifakını kuran Nikola, Osman Bey’i köşeye sıkıştırmak için ne yapacak? Kayı bayrağındaki değişikliğin sebebi ne? Savcı Bey, oğlunu kurtarabilecek mi? Dündar Bey’le yakınlaşan Papa’nın ajanları Süleyman ve Melik’in hamlesi ne olacak? Bala Hatun, Osman Bey’e uygun bir benzer bulabilecek mi? Dündar Bey, beylik iddiasını sürdürmek için ne yapacak?

Kuruluş Osman canlı izle! 3 Şubat Çarşamba Kuruluş Osman 44. yeni bölüm canlı izle! ATV Canlı izle!

KURULUŞ OSMAN OYUNCULARI KİMLER?

Burak ÖzçivitNurettin SönmezRagıp SavaşEmre BasalakÖzge TörerBuse ArslanAslıhan KaralarAçelya ÖzcanYiğit UçanEmel DedeAli Sinan DemirÖmer AğanAyşen GürlerSeda YıldızAhmet KılıçAbidin YerebakanDidem BalçınSelin DeveciCelal AlBurak ÇelikÇağrı ŞensoyTolga AkkayaÇağkan ÇulhaMete DeranYeşim Ceren BozoğluErkan AvcıSeçkin ÖzdemirAhmet YenilmezEmin GürsoyBahtiyar EnginOğuz KaraKahraman SivriCüneyt ArkınKanbolat Görkem ArslanSeray KayaSezanur SözerUmut KaradağMaruf Otajonov Zeynep Tuğçe BayatZabit SamedovMert TurakTekin TemelYağızkan DikmenKartal BalabanFunda Güray

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman nerede çekiliyor? Kuruluş Osman dizisi hangi şehirde, hangi ilçede, nerede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizde kurulu? osman, kurulu? osman dizi seti ve kurulu? osman dizisinin ?ekildi?i yer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.