Genel Blog

Kuruluş Osman canlı izle ATV! Kuruluş Osman 44. yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz son bölümde neler oldu? Kuruluş Osman son bölüm full izle!

34

Kuruluş Osman canlı izle ATV! Kuruluş Osman 44. yeni bölümde neler olacak? Sadakatsiz son bölümde neler oldu? Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Erkan Avcı ve Yeşim Ceren Bozoğlu‘nun yer aldığı ATV’nin sevilen tarih dizisi Kuruluş Osman dizisi bu akşam 44. yeni bölümüyle ATV ekranlarında olacak!

ATV KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

ATV KURULUŞ OSMAN CANLI İZLE!

Savcı Bey’in sürpriz hamlesi!

Osman Bey’in kararı ile obadan sürülen Göktuğ ve Targun, intikam için Bizans’la ittifak yapar ve güçlerini Flatyos’la birleştirir. Dündar Bey, Nikola ile görüşmek üzere bir defa daha İnegöl Kalesi’nin yolunu tutarken, çaresiz kalan Lena, Bayhoca’yı geri alabilmek için Flatyos’tan yardım ister. Savcı Bey’in oğlunu kurtarmak için yaptığı atak pahalıya mülk olurken; bütün cephelerde zorlama altında kalan Osman Bey, Nikola’yı hiç beklemediği bir yerden vurmak üzere herkesi şaşırtacak bir taktik kurar.

Göktuğ ve Targun intikam arkasında…

Osman Bey, Bayhoca’ya karşılık Kulucahisar Kalesi’ni teslim edecek mi? Savcı Bey, oğlunu kurtarmak için nasıl bir plan yapacak? Nikola, Dündar Bey’e nasıl bir vaatte bulunacak? Göktuğ ve Targun’un hedefi ne? Lena Hatun’un Flatyos’tan takviye talebinin sonuçları ne olacak? Bala Hatun, Osman Bey için bulduğu yeni benzer adayını nasıl bir sınava ast tutacak?

ATV KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Konstantinopolis’ten gönderilen takviye birliklerini mağlup ederek Nikola’ya ağır bir darbe indiren Osman Bey, İnegöl Kalesi’ni fethetmek üzere yaptığı plan kapsamında Alplerini kaleye sızmakla görevlendirir.

Bölge tekfurlarını İnegöl’de toplayan Nikola, Osman Bey’e karşısında kurduğu Haçlı ittifakının gücüyle Türkleri topraklarından atmak için çalışmaya başlar. Osman Bey’in Kayı bayrağını değiştirmesi obanın beyleri tarafından tepkiyle karşılanırken; Bayhoca’nın Nikola’ya esir düştüğünü öğrenen Lena, Osman Bey’e tepki gösterir.

Bala Hatun, Osman Bey’in izdivaç kararının ardındaki acısını kalbine gömerek ona uygun bir benzer bulabilmek için harekete geçer. Nikola’nın Bayhoca’nın hayatı karşılığında Kulucahisar Kalesi’ni istemesi ile Osman Bey’i hayati bir seçime zorlayacaktır.

Osman Bey, Bayhoca’yı kurtarmak için nasıl bir plan kuracak? Haçlı ittifakını kuran Nikola, Osman Bey’i köşeye sıkmak için ne yapacak? Kayı bayrağındaki değişikliğin sebebi ne? Savcı Bey, oğlunu kurtarabilecek mi? Dündar Bey’le yakınlaşan Papa’nın ajanları Süleyman ve Melik’in hamlesi ne olacak? Bala Hatun, Osman Bey’e yerinde bir benzeyen bulabilecek mi? Dündar Bey, beylik iddiasını sürdürmek için ne yapacak?

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman 45. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 44. bölüm izle! Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı! başlıklı makalemizde burak özçivit, gündem ve inegöl hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.