Genel Blog

Kuruluş Osman canlı izle ATV! Kuruluş Osman 45. yeni bölümde neler olacak? Kuruluş Osman yeni bölüm fragman!

38

Kuruluş Osman canlı izle ATV! Kuruluş Osman 45. yeni bölümde neler olacak? Kuruluş Osman yeni bölüm fragman!

Başrollerinde Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Erkan Avcı ve Yeşim Ceren Bozoğlu‘nun yer aldığı ATV’nin sevilen tarih dizisi Kuruluş Osman dizisi bu akşam 45. yeni bölümüyle ATV ekranlarında olacak!

ATV KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

ATV KURULUŞ OSMAN CANLI İZLE!

“Galibiyet, omuz omuza durup saflar halinde yürüyenlerindir.”

Nikola’nın Ölümcül Planı

Kurduğu zekice planla yeğeni Bayhoca’yı kurtarıp Kulucahisar Kalesi’ne hakim olmayı başaran Osman Bey, Nikola’nın Moğolların gerisinde Kumanlarla yaptığı ittifaktan haberdar olur. Bölge tekfurlarının da desteği ile Osman Bey ve Kayı Obası’na öldürücü darbeyi indirmeyi planlayan Nikola, Papa’nın ajanlarının yanı sıra, Dündar Bey’den de takviye istek eder.

Bala Hatun, Targun’un Hedefinde!

Osman Bey’e aleyhinde Bizans’la ittifak yapan Göktuğ ve Targun, Bizans güçlerinin Kayı Obası’na girebilmesi için gerekli istihbaratı sağlarken; Osman Bey, Bamsı Bey’in tuzağa düşürülmesi ile ağır bir darbe alır. Papa’nın ajanları Süleyman ve Melik ise arkasında oldukları emanetleri ele geçirebilmek için bir fırsat yakaladıklarını düşünerek harekete geçerken; Nikola’dan Bala Hatun’u ortadan kaldırması emrini bölge Targun ve Göktuğ da çaktırmadan obaya kazanç.

Tuzağa Düşen Bamsı Bey’in Akıbeti Ne Olacak?

Osman Bey, Nikola’nın Haçlı ittifakına karşısında Kayı Obası’nı nasıl savunacak? Tuzağa düşürülen Bamsı Bey’in akıbeti ne olacak? Bala Hatun saldırıdan kurtulabilecek mi? Dündar Bey, Nikola’nın teklifine ne yanıt verecek? Osman Bey, kurulan tuzağı bertaraf edebilecek mi? Obaya gelen esrarengiz davetli dengeleri nasıl değiştirecek? Okların hedefi olan Dumrul Alp şehit mi düşüyor?

Bir önceki yazımız olan Sol Yanım canlı izle! Star TV Sol Yanım 11. yeni bölüm canlı izle! Sol Yanım son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde star, star tv ve star tv dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.