Genel Blog

Kuruluş Osman canlı izle! ATV Kuruluş Osman 46. yeni bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

25

Kuruluş Osman canlı izle! ATV Kuruluş Osman 46. yeni bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

Ekranların sevilen dizisi Kuruluş Osman bugün ATV’de başlıyor. Peki Kuruluş Osman canlı izleme linki var mı? Kuruluş Osman yeni birim canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde hangi olaylar olacak? Kuruluş Osman 46. yeni birim izle!

KURULUŞ OSMAN CANLI İZLE!

KURULUŞ OSMAN 47. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni bölüm fragmanı bugün yayınlanacak olan bölümün sonunda çıkacaktır. Takipte kalabilirsiniz.

Kuruluş Osman canlı izle! ATV Kuruluş Osman 46. yeni bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Yalnız değilsin Osman Bey!”

TARGUN KAÇMAYI BAŞARIYOR

Arkasında olduğu emanetleri eline geçiren ve Bala, Hazal, Lena hatunlarla birlikte Dündar Bey’i tutsak bölge Targun; Kayı Obası’ndan kaçmayı başarır. Nikola’nın tuzağına düşen ve Bamsı Bey’le birlikte ölüm kalım savaşı veren Osman Bey, Malhun Hatun’un sürpriz desteği ile Bizans saldırısını savuşturur. Flatyos ve askerlerinin tuzağına düşen Savcı Bey ve oğlu Bayhoca ise son gücüyle direnmektedir.

MALHUN HATUN PLANLARI DAHA AŞAĞI ÜSTTEKI EDİYOR

Türk kağanlarından gelen emanetlerin Targun’un eline geçmesi büyük şok yaratırken; Osman Bey emanetleri geri almak ve Bala Hatun başta almak üzere tüm esirleri kurtarmak için akıllıca bir plan kurar. Malhun Hatun ve alplerinin desteği ise Nikola’nın planlarını değiştirmesine neden olacaktır.

NİKOLA’NIN YENİ PLANI NE OLACAK?

Malhun Hatun’un gelişi ve Osman Bey’e desteği dengeleri nasıl değiştirecek? Osman Bey, Bala Hatun’u ve esirleri kurtarmak için ne yapacak? Türk kağanlarının emanetlerini ele geçiren Targun, elindeki kozu nasıl kullanacak? Planları sekteye uğrayan Nikola nasıl pozisyon alacak? Savcı Bey ve Bayhoca’nın akıbeti ne olacak? Dündar Bey’in planı başarıya ulaşacak mı? Göktuğ, Targun’a engel olabilecek mi?

Üretim, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Kuruluş Osman canlı izle! ATV Kuruluş Osman 46. yeni bölüm canlı izle! Kuruluş Osman yeni bölümde neler olacak?

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Osman Bey ve Kayı Obası alev hattında!

Nikola’nın Ölümcül Planı

Kurduğu akıllıca planla yeğeni Bayhoca’yı kurtarıp Kulucahisar Kalesi’ne başat olmayı başaran Osman Bey, Nikola’nın Moğolların peşinde Kumanlarla yaptığı ittifaktan haberdar olur. Bölge tekfurlarının da desteği ile Osman Bey ve Kayı Obası’na öldürücü darbeyi indirmeyi planlayan Nikola, Papa’nın ajanlarının yanı sıra, Dündar Bey’den de takviye istek eder.

Bala Hatun, Targun’un Hedefinde!

Osman Bey’e karşı Bizans’la ittifak yapan Göktuğ ve Targun, Bizans güçlerinin Kayı Obası’na girebilmesi için gerekli istihbaratı sağlarken; Osman Bey, Bamsı Bey’in tuzağa düşürülmesi ile ağır bir darbe alır. Papa’nın ajanları Süleyman ve Melik ise arkasından oldukları emanetleri ele geçirebilmek için bir fırsat yakaladıklarını düşünerek harekete geçerken; Nikola’dan Bala Hatun’u ortadan kaldırması emrini bölge Targun ve Göktuğ da el altından obaya kazanç.

Tuzağa Düşen Bamsı Bey’in Akıbeti Ne Olacak?

Osman Bey, Nikola’nın Haçlı ittifakına karşısında Kayı Obası’nı nasıl savunacak? Tuzağa düşürülen Bamsı Bey’in akıbeti ne olacak? Bala Hatun saldırıdan kurtulabilecek mi? Dündar Bey, Nikola’nın teklifine ne yanıt verecek? Osman Bey, kurulan tuzağı bertaraf edebilecek mi? Obaya gelen esrarengiz misafir dengeleri nasıl değiştirecek? Okların hedefi olan Dumrul Yüksek Dağ şehit mi düşüyor?

KURULUŞ OSMAN OYUNCULARI KİMLER?

Burak Özçivit

Nurettin Sönmez

Ragıp Savaş

Emre Basalak

Özge Törer

Buse Arslan

Aslıhan Karalar

Açelya Özcan

Yiğit Uçan

Emel Dede

Ali Sinan Demir

Ömer Ağan

Ayşen Gürler

Seda Yıldız

Ahmet Kılıç

Abidin Yerebakan

Didem Balçın

Selin Deveci

Celal Al

Burak Çelik

Çağrı Şensoy

Tolga Akkaya

Çağkan Çulha

Mete Deran

Yeşim Ceren Bozoğlu

Erkan Avcı

Seçkin Özdemir

Ahmet Yenilmez

Belli Gürsoy

Bahtiyar Engin

Oğuz Kara

Kahraman Sivri

Cüneyt Arkın

Kanbolat Ihtişam Arslan

Seray Kaya

Sezanur Sözer

Umut Karadağ

Maruf Otajonov

Zeynep Tuğçe Bayat

Zabit Samedov

Mert Turak

Tekin Esas

Yağızkan Dikmen

Kartal Balaban

Funda Güray

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman hangi şehirde, ilçede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? Kuruluş Osman dizi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizde kurulu? osman, kurulu? osman dizi seti ve kurulu? osman dizisinin ?ekildi?i yer hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.