Genel Blog

Kuruluş Osman Gonca Hatun kimdir, gerçek adı, ne oldu? Emel Dede kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

34

Kuruluş Osman Gonca Hatun kimdir, gerçek adı, ne oldu? Emel Dede kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

ATV’nin sevilen dizisi Kuruluş Osman’da Gonca karakterini Emel Büyükbaba canlandırmaktadır. Emel Büyükbaba çoğu projede yer almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında yaşamıştır. Peki Kuruluş Osman’ın Gonca’sı Emel Dede kimdir, kaç yaşında?

Kuruluş Osman Gonca Hatun kimdir?

Kuruluş Osman’ın Gonca Hatun’u Emel Dede, 1989 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1.70 boyundaki Emel Büyükbaba 52 kilodur. Başak burcu olan oyuncunun gözleri kahverengidir. 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi alan Emel Dede; birincil oyunculuk deneyimini 2010 yılında rol aldığı Böylece Bir Geçer Süre Ancak dizisi ile yaşayan; Sevda Kuşun Kanadında, Seddülbahir 32 Saat, Alın Imlâ, Aşkın Bedeli ve Itimat dizilerinde rol almıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Uğur Güneş ve Sezgi Eke’nin paylaştığı İsimsizler dizisinin kadrosunda yer almakta ve Berfin karakterini canlandırmaktadır. Şu Anda ise Kuruluş Osman dizisinde Gonca karakterine hayat verecek.

Boyu: 1.70 m

Kilosu: 52 kg

Burcu: Başak

Göz Rengi: Kahverengi

Bir önceki yazımız olan Kuruluş Osman Bala Hatun kimdir, kaç yaşında, gerçek adı ne? Özge Törer hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde kuruluş osman bala, kuruluş osman bala gerçek ad ve kuruluş osman bala hatun hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.