Genel Blog

Kuruluş Osman Savcı Bey öldü mü, neden dizide yok? ‘Kanbolat Görkem Arslan’ diziden mi ayrılacak? Savcı Bey diziden mi çıkıyor?

5

Kuruluş Osman Savcı Bey öldü mü, neden dizide yok? 'Kanbolat Görkem Arslan' diziden mi ayrılacak? Savcı Bey diziden mi çıkıyor?

Kuruluş Osman’da bugün Savcı Bey vefat etti ve Kanbolat Ihtişam Arslan diziden ayrıldı. Peki, Kuruluş Osman Savcı Bey niçin ölüyor, kim öldürüyor? Kuruluş Osman Savcı Bey diziye geri dönecek mi? Kuruluş Osman Savcı Bey kim canlandırıyor? Teferruatlar haberimizde.

KURULUŞ OSMAN SAVCI BEY ÖLDÜ MÜ? DİZİDEN Mİ AYRILDI?

Kuruluş Osman’ın bugünkü yayınlanan yeni bölümünde Savcı Bey sırtından hançerlenerek ölüm ediyor. Türk obalarının ölüm kalım savaşına sahne olan savaşta Savcı Bey, Kalonoz kadar haince sırtından hançerleniyor.

Savcı Bey dizide ölüm ediyor. Savcı Bey karakterini canlandıran Kanbolat Görkem Arslan’ın diziden ayrıldığı düşünülüyor.

SAVCI BEY KARAKTERİNİ KİM CANLANDIRIYOR?

Kuruluş Osman Savcı Bey’i ‘Kanbolat Görkem Arslan’ canlandırmaktadır.

KANBOLAT GÖRKEM ARSLAN KİMDİR?

Kanbolat Şatafat Arslan4 Kasım 1980 yılında Düzce’de doğmuştur. Türk oyuncu 40 yaşındadır. Televizyon ve sinema oyunculuğunun yanı sıra tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır. Birçok dizide bulunan Kanbolat Görkem Aslan, Poyraz Karayel dizisinde yer aldığı Sefer karakteriyle ünlenmiştir.

Kuruluş Osman Savcı Bey öldü mü, neden dizide yok? 'Kanbolat Görkem Arslan' diziden mi ayrılacak? Savcı Bey diziden mi çıkıyor?

KURULUŞ OSMAN 56. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

SAVCI BEY SIRTINDAN HANÇERLENİYOR

Osman Bey, Malhun Hatun’un da desteğiyle Bizans-Moğol ordusunun karşısına çıkar. Türk obalarının vefat kalım savaşına sahne olan savaşta Savcı Bey, Kalonoz göre haince sırtından hançerlenir.

UMUR BEY, MALHUN HATUN’U SÜRGÜNE YOLLUYOR

Çevre tekfurlardan asker toplayan Nikola, Malhun Hatun’un Osman Bey’le savaşmasına karşılık olarak Umur Bey’in obasına egemen düzenlemeyi planlar. Umur Bey ise Nikola ilişkilerini düzeltmeye çabalarken, emrine aleyhinde meydana çıkan kızı Malhun Hatun’u ağabeyinin yanına sürgün etmeye karar verir.

OSMAN BEY MOĞOLLARA VERGİ VERECEK Mİ?

Bizans-Moğol ittifakını bozmanın yollarını arayan Osman Bey, sürpriz bir strateji geliştirir. Moğollara aidat vermeyi kabul ederek Togay’la anlaşan Osman Bey herkesi şaşırtırken, emrine bahşedilen nökerlerle güçlenen Togay gönder bölgesinde hakimiyetini pekiştirmek için bu durumu fırsata çevirmeyi planlar.

SAVCI BEY’İN AKIBETİ NE OLACAK?

Savaşta ağır yaralanan Savcı Bey’in akıbeti ne olacak? Kayıların Bizans-Moğol ordusuna karşı giriştiği savaş nasıl sonuçlanacak? Osman Bey’in Moğol-Bizans ittifakını dağıtmak için kurduğu oyun nasıl sonuç verecek? Osman Bey, Umur Bey’in Malhun Hatun’u kutup bölgesinden göndermesine ne tepki verecek? Bölge tekfurlarından asker toplayan Nikola’nın yeni hamlesi ne olacak? Togay, Osman Bey’in vergi ödeme kararına aleyhinde nasıl pozisyon alacak?

Bir önceki yazımız olan Emanet dizisi 169. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? başlıklı makalemizde berat yusuf özkan, dizi izle ve emanet kanal 7 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.