Genel Blog

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Fragmanı

14

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Fragmanı

Süreç Film’in Show TV için yaptığı Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Senaryosu da Ersoy Güler göre kaleme alınan Kuzey Yıldızı dizisinin yapımcılıklarını İnci Gündoğdu ve İsmail Gündoğdu üstleniyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi oyuncuları

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin başrollerini İsmail Demirci, Aslıhan Güner paylaşıyor. Bu isimlere Toygan Avanoğlu, Zeynep Kankonde, Uğur Demirpehlivan, Aslıhan Kapanşahin, Cezmi Hakim, Hüseyin Soysalan, Eşsiz Karaman, Gizem Güneş, Burak Can, Berfin Nilsu Aktaş, Ecem Çalhan, Ferda Kaynar, Merve Neşe Saçan, Mert Yavuzcan, Yasemin Hadivent, Şükrü Üçüncü, Meltem Tüzüner, İnan Yılmaz, Emrah Özdilek ve Can Kızıltuğ eşlik ediyor.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi konusu

Karadeniz’in bir köyünde çoğalan Kuzey ve Yıldız gençliklerinde birbirlerine büyük bir aşkla bağlıdırlar. Her şey çok olağanüstü gitmektedir. Sözlenirler ancak fazla geçmeden aralarındaki aşk nefrete dönüşecektir. Kuzey, üniversite eğitimi için İstanbul’a gider. İstanbul’da diğer bir kadına aşık olan Kuzey, köydeki hayatını geride bırakarak kendine yeni bir hayat kurar. Evlenip çocuk sahibi bile olur. Aradan yıllar geçer ve Kuzey, Yıldız’a yaşattığı şeyi yaşar. Eşi tarafından terk edilmesinin gerisinde kızlarını da yanına alarak gençliğine kadar yaşadığı köyüne geri döner. Fakat köydeki kimse Kuzey’i güzel karşılamaz. Bunların en başında da Yıldız yer almaktadır. Bu zaman dahilinde Yıldız’ın gönlüne Kuzey açık havada kimse girmemiştir. Yıllarını Kuzey’e olan nefretini körükleyerek geçirmiştir. Kuzey’in köye geri dönmesi aleyhinde çılgına dönen Yıldız, Kuzey’i İstanbul’a yollamak için her şeyi yapacaktır. Yaşanan her şey karşın Kuzey ve Yıldız arasındaki aşk yeniden alevlenecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk karakterleri

Kuzey (İsmail Demirci): Kuzey, Yıldız’ın eski aşığı ve sözlüsüdür. Üniversite eğitimi için köyden şehre göç etmiştir. Orada Yıldız ile aralarındakileri tek yanlı olarak sonlandırarak diğer bir kadınla evlenir. Aradan geçen yılların peşinde karısı göre terk edilince çocuklarını da yanına alarak köyüne geri döner.

Yıldız (Aslıhan Güner): Yıldız, Kuzey’in eski aşığı ve sözlüsüdür. Genç yaşında Kuzey kadar terk edilir. Yıllar boyu Kuzey’i sevmeye devam etse de ona olan nefreti daha ağır basmaktadır. Kuzey, köye geri dönünce onu geri döndürmek için elinden geleni yapar.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 52. Bölüm Özeti

Kuzey Yıldızı İlk Aşk, yeni bölümü ile 20 Şubat Cumartesi 2021 tarihinde Show Tv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan bölümü, yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.Bir önceki yazımız olan Baraj 27. Bölüm Fragmanı başlıklı makalemizde canlı, dizi ve fox tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.