Genel Blog

La Casa de Papel 4. Sezon

0 518

La Casa de Papel 4. sezon izlemek isteyenler 3 Nisan’ı merakla bekliyorlar. Son zamanların en popüler dizisi olan Le casa de papel Türkiye’de oldukça yüksek bir izleyici kitlesine sahip oldu. İlk 2 sezon ile adını duyuran dizi ülkemizde bir çok kişi tarafından beğenilerek izlendi. Taleplerin artmasından sonra dizi yapımcısı Netflix 3. sezonu çekme kararı aldı. Dizi hayranlarını sevindiren bu gelişme 4. sezon ile tekrarlanıyor.

Yazımıza başlamadan önce 3. sezonu bazı izleyici kitlesi beğenmese de dizi yine trendlere girerek talep gören diziler arasında yer alıyor. Diziden kısaca bahsedecek olursak Profesör karakteri dünyanın en büyük soygununu yapmak için ülkenin en azılı suçlulularını bir araya getirmesiyle Dünya Merkez Bankası’ndan para basarak büyük soygunu imza atıyorlar. Bu süreci detaylı ve akıllı bir şekilde anlatan dizi Le Casa de Papel yeni sezon ile neler yapacağı gerçekten merak konusu. Öyle ki dizinin başrol oyuncuları ülkemizdeki izleyici kitlesinden haberdar oldukları için sosyal medya hesaplarından bir çok kez videolar gönderdiler.

La Casa de Papel yeni sezon, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yazı başında bahsettiğimiz gibi ilk 3 sezon oldukça beğenilmişti. Hatta bu dizi sadece 2 sezondan oluşturulmuştu fakat yoğun istek sonucundan 3. sezon ve ardından 4. sezon çekildi. 4. sezon ile alakalı Netflix resmi duyurusunu ve fragmanını geçtiğimiz haftada yayınlamıştı. Netflix’in açıklamasına göre dizinin yeni sezonu 3 Nisan günü Netflix üzerinden sevenleriyle buluşacak.

Dizi izlemek için Netflix üyeliğinizin olması yeterlidir. Herhangi bir ek ödeme yapmadan dizinin tamamını izleyebilirsiniz.

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

La Casa De Papel saat kaçta yayınlanacak?

4.sezonun 3 Nisan günü yayınlayacağını söylemiştik. Bu kadar popüler olan bir dizinin hayranları dizinin yayınlanma saatini bile merak ediyorlar. O yüzden sizlere ülkere göre dizinin Türkiye saatine göre yayınlanma saatlerini koyduk.

Türkiye’de saat 10:00’da Netfilix üzerinden yayında olacak. Almanya,Fransa,İspanya gibi Avrupa ülkelerinde ise 9:00’da yayına girecek. Bu saatlerde diziyi izlemek için Netflix’e giriş yapabilirsiniz. Peki Le Casa De Papel 4. sezonda bizleri neler bekliyor?

La Casa De Papel 4. Sezon İnceleme

Geçen hafta yayınlanan fragmandan pek bir şey anlamak mümkün değil. Fragmanda eski bölümlerden kesitler alınsa da asıl olayın bu sezonda patlayacağını fragmandan görebiliyoruz. Yeni bir soyguna hazırlanan ekibi bu kez daha zorlu bir iş bekliyor. Ekibe 3. sezonda katılan karakterlerinde 4. sezonda olduklarını görebiliyoruz. En çok sevilen karakterlerden birisi olan Berlin’in yeni sezonda görünmesi de hayranlarını sevindirdi. Çünkü Berlin karakterine ülkemizde oldukça sevilen bir karakter oldu yazının başında da bahsettiğimiz gibi dizinin oyuncuları sosyal medyadan sevenlerine bir çok video yolladı bunların içerisinde Berlin’de bulunuyordu. Açıkçası fragmandan net bir şey anlamak mümkün değil ama emin olduğumuz tek şey yeni sezonun daha heyecanlı ve akıl dolu sahneleri olduğu.

Le Casa de Papel 4. Sezon İzle

Dizi herhangi bir televizyon kanalında yayınlanmıyor. Herhangi bir sosyal medya hesaplarından da yayınlanmıyor. Netflix’in dizi olduğu için sadece Netflix üzerinden bütün sezonu ve eski sezonları izleyebilirsiniz. Netflix haricindeki sitelerden izlemenizi önermeyiz.

Sizler de dizi izledikten sonra yorumlarınızı yazarsanız memnun oluruz. Bakalım yeni sezonda bizleri neler bekliyor. 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.