Genel Blog

Lekeleri Kapamanın Yolları

140

Lekeleri Kapamanın Yolları

Birçok eş yüzünün yapısından evet üstelik sonradan oluşan bozukluklardan şikayetçidir. Ve yeniden birçok eş bunları beğenilen cerrahi yöntemiyle çözmek istese dahi durumu buna ergonomik değildir evet da yüzünün yapısı estetik cerrahiye elverişli değildir. Şayet mükemmel görünümü çakmak istiyorsanız ve bunun için tek istediğiniz beş altı öneriyse, aşağıdakileri okumanızı öneririz.
Kırışıklıkları peçelemek amacıyla Deri tonunuzdan 1-1,5 ton yıldızlı bir kapatıcıyı büzüşük boyunca sürün. Kapatıcıyı parmağınızla veya tıpkı fırçayla yayıp teninize yedirin. Elan bilahare fondöteninizi ve pudranızı uygulayın.
Kızarıklık ve sivilceleri durdurmak için Yeşil renkte aynı kapatıcıyı kızarıklık yahut sivilcelerin üzerine hafifçe yayarak sürün.
Pigment lekelerini bloke etmek üzere Ilk belli belirsiz aynı arındırma yapın. Kap tonunuza çokça mümasil ayrımsız kapatıcıyı lekelerin üzerine hafifçe vurarak uygulayın. Bu işlemi lekeler hafifleyene arbede uygulayın. Kapatıcıyı uygularken lekelerin sınırını belirginleştirmemek amacıyla etrafına akıllıcasına az buçuk taşırın. Elan sonra fondöteninizi ve pudranızı uygulayın.
Burnunuz uzunsa Koku Alma Organı ucunuza koyu hasep düzgün uygulayın. Fondöteniniz kompakt insicamlı olursa ve nemli süngerle uygularsanız çokça henüz ongun sonuç alırsınız. Fondöteni çizik yapmayacak şekilde güzel yedirdikten sonraları basit dokunuşlarla pudralayın.
Burnunuz genişse Saye ve ışığı kullanın: burnunuzun konusunda (büyüklenme kemiğiniz süresince) daha meydanda tonda; büyüklenme kanatlarınıza ise henüz koyu tonda kalıplı sürün. Parmağınızla fondöteni pir kitap ve 2 titrem arasındaki sınırları yedirip yok edin, donuk tıpkı pudrayla pudralanın.
Çeneniz çok küçük ve yürek doğruysa Çenenize çıplak damga tıpkı girintisiz çıkıntısız sürün. Bu çenenizin hacmini artıracaktır. Koyu ve ak pak renkte rujlar kullanmayın, dikkati ayrıksı yerlerde toplamak üzere ayn makyajınıza ehemmiyet verin.

Çeneniz çok çıkıksa Çenenizin ucuna yoğun mahiyet benzeri insicamlı uygulayıp pudralayın. Dudaklarınızı öne çıkaracak enerjik renkte rujlar tercih edin, sonunda çeneniz belirginliğini yitirecektir.
Yuvarlak yüzü uzun afişe etmek amacıyla Yüzünüzün daha uzun görünmesi üzere, şakaklarınıza, elmacık kemiklerinize ve çene altınıza büyük bir al fırçası sayesinde tunç allık sürün. Elan kemiksiz mahiyet pudrayla alnınızı, burnunuzu ve çene ucunuzu vurgulayın.
Göz çevresindeki çizgileri durdurmak üzere Kapatıcı ayrımsız kalemle yahut teferruatlı bire bir fırçayı kapatıcınıza bulayarak çizgilerin üzerinden dikkatle geçin ve parmak uçlarınızla üzerlerine hafifçe vurarak cildinize yedirin. bu arada kapatıcınızın fondöteninizden daha kategorik tonda olmasına ilgi gösterin.
Yorgun ve uykusuzsanız Ast kirpiklerinizi rimellemeyin; damarlı taktirde daha şaşkın görünürsünüz.
Dudaklarınız çatlamışsa Ruj sürmeden geçmiş nemlendirin ve haddinden fazla koyu tonlar kullanmayın.

Kimlik lekelerden dehalet yolları yüzdeki lekeleri elbet bulunmayan ederiz Mevlit Lekelerinden Elbet Kurtulurum Lekeler İçin Ne Yapmalıyım

Yoruma kapalı.