Genel Blog

Librix

30

Librix

Librix, okul kütüphanelerini kasıt alaraka geliştirilen bir kütüphane otomasyonudur. O Kadar çok fonksiyonel özelliğe sahip olan Librix ile kitaplar daha ahenkli saklanabiliyor.

Kütüphanelerdeki kitapların kolayca saklanmasını ve bilgilerinin tutulmasını sağlayan Librix, hem kendi bireysel kütüphanenizde hemde ulusal kütüphanelerde kullanılabilecek fonksiyonel bir programdır. Zinde özelliklerle karşımıza meydana çıkan Librix, bütün anlamıyla bir kütüphanede ihtiyaç duyulan herşeyi karşılıyor. Kitap bilgilerini öbür kategorilerde tutan Librix, uluslararası standartlara da destek sunuyor. Verileri excel tabloları olarak içeri ve dışarı aktarma özelliğine de sahip olan Librix ile işleriniz bir adım daha kolaylaşıyor. Faaliyet peşine düşüp takip sistemine de sahip olan otomasyon, görevli personel bilgilerini de tutabiliyor. 

Epeyce basit bir kullanıma sahip olan Librix, keza personelin hemde sizin rahatlıkla kullanabileceğiniz bir programdır. Kitapların olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabilecek Librix’i sakın kaçırmayın. İşletmeniz için ve kendiniz için Librix’i seçim edebilirsiniz.

Librix programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndir

Bir önceki yazımız olan EaseUS Data Recovery Wizard Professional başlıklı makalemizde data recovery software, easeus data recovery wizard professional ve hard drive data recovery software hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.