Genel Blog

Lumia Software Recovery Tool

43

Lumia Software Recovery Tool

Lumia Software Recovery Tool, Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonunuz düzgün çalışmadığında yararlanabileceğiniz bir yazılım kurtarma aracı. Telefonunuz yanıt vermediğinde, takıldığında veya açılmadığında bu ufak araç ile sorunu kolaylıkla giderebilirsiniz.

Lumia Software Recovery Tool (Lumia Yazılım Kurtarma Aracı), telefonunuzun yazılımını kolaylıkla sıfırlamanıza ve eski çalışır haline döndürmenize yardımcı oluyor. Aracın kullanımı ise oldukça basit. Aracı başlattıktan sonra telefonunuzu usb kablosu ile bilgisayarınıza bağlıyorsunuz. Yönergeleri takip ettiğinizde telefonunuzun yazılımı son sürüme yükseltilmiş ve telefonunuz fabrika ayarlarına geri döndürülmüş oluyor. Bu noktada aracı kullanmaya başlamadan önce telefonunuzdaki verileri yedeklemeniz son derece önemli.

Lumia Software Recovery Tool (Lumia Yazılım Kurtarma Aracı), ne yazık ki her Windows Phone yüklü cihazla uyumlu değil. Desteklenen telefonlar arasında;

Lumia telefonlar USB arayüzü olan Asha ve 40 Serisi telefonlar USB arayüzü olan 30+ Serisi telefonlar Nokia X2 platformu telefonlar Symbian telefonlar

Not: Lumia Software Recovery Tool, telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürdüğünden tüm verileriniz silinir. Kesinlikle yedek almanızı öneririm.

Not2: Cihazınız için en güncel yazılımın yüklenmesi ve fabrika ayarlarına döndürülmesi zaman alan bir işlem. Bu yüzden aracı kullanmadan önce telefonunuzun şarjının tamamen dolu olduğundan emin olun.

Not3: Kurulum sırasında telefonunuzu hiçbir şekilde kullanamazsınız.

İndir

Bir önceki yazımız olan Redo Backup and Recovery başlıklı makalemizde backup, data recovery ve download redo rescue: backup and recovery free hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.