Genel Blog

Macit Koper, ‘Kağıt Ev’ dizisine dahil oldu

22

Macit Koper, 'Kağıt Ev' dizisine dahil oldu

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu ‘Kağıt Ev’ dizisi yeni bölümleriyle pazartesi akşamları Star ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis ve Nihal Koldaş’ın paylaştığı dizinin kadrosunda; Helin Kandemir, Nejat Uygur, Bülent Gültekin, Yaşar Üzer, Bulut Teker, Tuğçe Aykut gibi isimler yer alıyor.  

Bu akşam üçüncü bölümüyle izleyici karşısına çıkacak olan  ‘Kağıt Ev’ dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak artist Macit Koper katıldı. Başarılı oyuncu, dizide Nur Fettahoğlu’nun canlandırdığı ‘Aylin’in babası ‘Remzi Karan’ rolü ile ekrana gelecek.

Marangoz ustası olan Remzi Karan, ceza suçundan 30 yıldır cezaevinde yatmaktadır. Hapishanede herkesin çekindiği bir adam olan Karan’ın, yıllar sonra umulmadık bir ziyaretçisi vardır. Aylin’in babasıyla yaptığı bu beklenmedik mülâkat ‘Kasırga’ ailesinin başına yeni ve fazla tehlikeli bir dert daha açacaktır.

Bir önceki yazımız olan Ayşegül Çınar'a zorlama hapis talebi başlıklı makalemizde araçta uyuşturucu madde bulundurmak, ayşegül çınar dizileri ve ayşegül çınar filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.