Genel Blog

Mahkemeden Gökhan Özen’in itirazına ret

27

Mahkemeden Gökhan Özen’in itirazına ret

Gökhan Itina’in eski eşi Selen Sevigen’in babası Mehmet Sevigen ve annesi Gülay Sevigen, ünlü şarkıcı hakkında korunma talebinde bulundu. Selen Sevigen, yedi ay önce Aile Mahkemesi’ne başvurarak eski eşi Gökhan Özen’in iki çocuğunun nafakasını ödemediğini, korkutma ve aşağılamalarına maruz kaldığını öne sürerek üç ay uzaklaşma kararı aldırmıştı. Selen Sevigen’in ardındaki babası eski devlet bakanı Mehmet Sevigen ile eşi Gülay Sevigen de korunma başvurusunda bulundu.

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine tarafından; Sevigen çifti, daha önce de eski damatlarının hakaretlerine maruz kalmış ve bir ay tedbir kararı aldırmıştı. İddiaya göre önlem süresinin bitmesini bekleyen Gökhan Itina, sosyal medya hesabından Sevigen çifti hakkında asılsız paylaşımlarda bulunmaya devam etti. Gökhan Itina’in kendileri hakkında en son ‘hırsız’ ifadesini kullanması üstüne Sevigen çifti, tekrar mahkemeye başvurarak korunma talebinde bulundu.

Dilekçede, “Selen Sevigen’in eski eşi Gökhan Özen’e açtığı çocukla kişisel ilişkinin her yerde düzenlenmesi davasında eski kayınpederi Mehmet Sevigen tanık olarak dinlenmiştir. Damadında öfke kontrolü problemi olduğunu söylemesi üstüne Gökhan Özen bu paylaşımı yapmıştır. Sevigen çifti, kızları ve torunları hatırına bu zamana değin Gökhan Itina’in şiddetine göğüs germiştir. Sözlü şiddete, hakaret ve tehditlere maruz kalan Sevigen çiftinin korunmasını istiyoruz” denildi.

 Talebi haklı bulan duruşma, Gökhan Itina’in bir ay süreyle eski kayınvalidesi ve kayınpederinin bulunduğu konuta veya işyerine yaklaşmamasına, irtibat araçlarıyla rahatsız etmemesine ve hakaret ve küçük düşürücü söz ve davranışlarda bulunmamasına karar verdi.

Karara itiraz eden Gökhan Itina’in avukatı “muhalif, Gökhan Özen’e duyduğu hiddet ve dehşet sebebiyle önlem talebinde bulunmuştur. Gökhan Özen’in canını yakmak amacıyla aldırılan bu kararın kaldırılmasını istiyoruz. Gökhan Itina’in kimseye hakaret, korkutma ya da aşağılama gibi bir eylemi olmamıştır” dedi. Ancak mahkeme, Özen’in itirazını reddetti.

Bir önceki yazımız olan Belçim Bilgin, sevgilisi Alfredo Di Blasio ile ev alışverişinde başlıklı makalemizde alfredo di blasio, belçim bilgin ve belçim bilgin sevgilisi alfredo di blasio ile alışverişte - magazin haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.