Genel Blog

Maraşlı 13. bölüm full izle tek parça! Maraşlı son bölüm izle!

61

Maraşlı 13. bölüm full izle tek parça! Maraşlı son bölüm izle!

Maraşlı 13. bölümde; Maraşlı ve Mahur uzun zaman sonra ilk önce bir araya kazanç. Arasında yaşanan hesaplaşmada, Maraşlı’nın bunca zamandır nerede olduğunu soran Mahur, Maraşlı’nın elini kana bulamasından rahatsız olur. Fakat bu hesaplaşmanın asıl konusu birbirlerine kavuşamamalarıdır. Maraşlı, Mahur ile ilişkisi ile ilgili nasıl karar alacaktır? İşte atv’nin sevilen dizisi Maraşlı’nın son bölüm izle bilgileri…

Maraşlı 13. birim izle

İlhan, Necati’ye şirketin el değiştirdiğini anlatır. Necati, İlhan’a Aziz’in her şeyi bilmesi gerektiğini söyler. İlhan, Aziz’e her şeyi anlatabilecek gücü bulabilecek midir? Aziz, şirketi kaybettiğini öğrenirse tepkisi ne olacaktır?

Türel Ailesi, Mahur’un sergisine gidecekleri sırada aldıkları haberle Mahur’un hayatının yine tehlikede olduğunu öğrenir. Maraşlı, Mahur’un başına gelebilecek tehlikeye karşı sergiye gider. İlhan’ın ardındaki olan Behram, İlhan’a iki saat içinde teslim olmaz ise Mahur’u ve bütün sergidekileri öldürüleceğini söyler. Maraşlı sergidekileri koruma altına alırken Nevzat bombayı uzak patlatacak kişinin peşine düşer. Olayların kontrolden çıkmasıyla gözler Maraşlı’ya çevrilir. Maraşlı, Mahur ve sergiye gelen konukların hayatını nasıl kurtaracaktır?

 

Bir önceki yazımız olan Uyanış Büyük Selçuklu 28. bölüm full izle tek parça! Uyanış Büyük Selçuklu son bölüm full izle! başlıklı makalemizde büyük selçuklu devleti, cemal toktaş ve osman sonant hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.