Genel Blog

Maraşlı 13. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle!

95

Maraşlı 13. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle!

Maraşlı 13. bölümde; Maraşlı ve Mahur uzun süre daha sonra ilk kez bir araya kazanç. Aralarında yaşanan hesaplaşmada, Maraşlı’nın bunca zamandır nerede olduğunu soran Mahur, Maraşlı’nın elini kana bulamasından rahatsız olur. Lakin bu hesaplaşmanın belli başlı konusu birbirlerine kavuşamamalarıdır. Maraşlı, Mahur ile ilişkisi ile ilgili nasıl karar alacaktır? İşte atv’nin sevilen dizisi Maraşlı’nın son bölüm izle bilgileri…

Maraşlı 13. bölüm izle

İlhan, Necati’ye şirketin el değiştirdiğini anlatır. Necati, İlhan’a Aziz’in her şeyi bilmesi gerektiğini söyler. İlhan, Aziz’e her şeyi anlatabilecek gücü bulabilecek midir? Aziz, şirketi kaybettiğini öğrenirse tepkisi ne olacaktır?

Türel Ailesi, Mahur’un sergisine gidecekleri sırada aldıkları haberle Mahur’un hayatının tekrar tehlikede olduğunu öğrenir. Maraşlı, Mahur’un başına gelebilecek tehlikeye aleyhinde sergiye gider. İlhan’ın peşinde olan Behram, İlhan’a iki saat içinde teslim olmaz ise Mahur’u ve tüm sergidekileri öldürüleceğini söyler. Maraşlı sergidekileri koruma altına alırken Nevzat bombayı uzak patlatacak kişinin peşine düşer. Olayların kontrolden çıkmasıyla gözler Maraşlı’ya çevrilir. Maraşlı, Mahur ve sergiye gelen konukların hayatını nasıl kurtaracaktır?

Bir önceki yazımız olan Yasak Elma 106. bölüm izle tek parça! Yasak Elma son bölüm full izle! başlıklı makalemizde yasak elma 106.bölüm, yasak elma 106.bölüm fragman ve yasak elma 106.bölüm fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.