Genel Blog

Maraşlı 14. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle!

161

Maraşlı 14. bölüm izle tek parça! Maraşlı son bölüm full izle!

Sevilen dizi Maraşlı’nın 14. bölümü izleyiciyle buluştu. Maraşlı 14. birim izle bilgileri merak ediliyor. Maraşlı son bölümde; İyice köşeye sıkışan Behram son sevkiyatını yapıp ülkeden kaçmayı planlar. Hilal ise Maraşlı’ya; Behram’ın yakalanması gerektiğini söyler. Behram’ın peşine düşen Maraşlı, onu tutmak için büyük bir operasyon düzenler. Maraşlı Behram’a nasıl engel olacaktır? İşte Maraşlı’nın 14. bölümünde yaşananlar…

Maraşlı 14. birim izle

Mahur, yurtdışına gitmeden önce Maraşlı’yla karşılaşmak ister. Şimdiye kadar yaşamadıkları kadar romantik bir akşam geçiren Maraşlı ve Mahur birbirlerine aşklarını itiraf ederler. Mahur, Maraşlı’yı geride bırakarak ailesiyle kaçabilecek midir? Mahur, Maraşlı’ya yurtdışına kaçma planını açıklayabilecek midir?

Maraşlı son bölüm izle

Maraşlı, Mahur’u bakmak için gittiği evde Necati’yle karşılaşır ve restleşmeye başlarlar. Necati restleşmede koskocoman bir itirafta bulunur. Duydukları karşısında öfkelenen ve yaşanılanların intikamını almaya istikrarlı Maraşlı, silahını çıkartır. Büyük yüzleşme kanlı bitecektir!

 607deb8d70380e1f5c7bbd2f

Bir önceki yazımız olan Survivor İsmail Balaban'a ne oldu, diskalifiye mi oluyor? Survivor 74. bölüm fragmanı izle! başlıklı makalemizde survivor ismail, survivor ismail balaban babası ve survivor ismail balaban elendimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.