Genel Blog

Maraşlı 5. bölüm full izleme linki! Maraşlı son bölüm tek parça full izle! Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

152

Maraşlı 5. bölüm full izleme linki! Maraşlı son bölüm tek parça full izle! Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını dinmek istemektedir.Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır. Bu hafta 5. bölümüyle ekranlara gelen olan Maraşlı’nın yeni bölümü ve son bölümü merak ediliyor! İşte, Maraşlı 5. birim full izleme linki! Maraşlı son birim tek parça full izle! Maraşlı yeni birim fragmanı yayınlandı mı?

MARAŞLI 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

ATV MARAŞLI SON BIRIM FULL İZLEME LİNKİ!

Mahur, Maraşlı ile birlikte arkadaşı Kemal’in sergisine gider. Kemal, Mahur’u bir sanatsever ile tanıştırır. Kemal’in tanıştırdığı kişi Maraşlı ve Mahur için gergin dakikaların başlangıcıdır. Maraşlı ve Mahur sergide kiminle tanışacaklar? Mahur, annesiyle ilgili ne öğrenecek? Duruşma günü gelmiştir. Savaş, eğer Mahur ifadesini geri çekmezse Mahur’u öldüreceğini söyler. Mahur ifadesini değiştirecek mi? Savaş tutuklanacak mı? İlhan, Ozan’ı arar, Maraşlı konuşmaları duyar. Ozan’ın nerede olduğunu öğrenmiş olur. Maraşlı, Nevzat’a bir kulübe ayarlatır. Ozan’ı alıp kulübede sorgulamayı planlamaktadır. Maraşlı’nın Ozan’la ilgili planı nedir? Savaş bir uzlaşma gerçekleştirmek ister. Bu anlaşma ile bundan böyle Maraşlı’nın hayatı tehlikedir. Savaş, planında varisi olmak için kimi kullanacak? Maraşlı bu tehlikeyi nasıl ortadan kaldıracak?

Bir önceki yazımız olan Çukur 115. bölüm full izleme linki! Çukur son bölüm tek parça full izle! Çukur yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde çukur 116. bölüm izle, çukur 15 şubat 2021 ve çukur 4. sezon 23. bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.