Genel Blog

Maraşlı 6.bölüm izle! Maraşlı son bölüm full, tek parça izle: Maraşlı 7.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

29

Maraşlı 6.bölüm izle! Maraşlı son bölüm full, tek parça izle: Maraşlı 7.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Maraşlı 6. bölümü ile 15 Şubat Pazartesi akşamı ATV ekranlarında diziseverlerle buluştu. Dizinin bu haftaki bölümünde Savaş, Mahur’u kaçırarak, zindan gibi bir odaya kapattı. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü düşünürken; Türel Ailesi’ni ve Ozan’ın hayatlarını değiştirecek sürpriz ekranlara gelen diğer gelişmelerden oldu. Maraşlı son birim izle ekranı, diziyi kaçıranlar ve her yerde izlemek isteyenler için ATV tarafından erişime açıldı.

MARAŞLI 6.BIRIM ÖZETİ

Savaş, Mahur’u kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahur’a çok kötü davranmaktadır. Mahur, birincil kez ölüme fazla yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü sanmaktadır. Savaş, Aziz’den; Mahur’un, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlı’yı öldürmesini ister. Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozan’ı da tehdit eder. Savaş, Ozan’a 24 saat zaman verir. 24 saat sonunda Türel Ailesi’ni ve Ozan’ı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir.Mahur, arkadaşı Betül’ün düzenleyeceği kermese Zeliş’i de misafir etme eder. Bu eğlence Maraşlı’ya güvenli olmayan gelir ama Mahur’u kıramaz. Kermeste neşeli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve bilhassa Zeliş’in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı’yı yeni bir yol ayrımına getirecektir.

MARAŞLI 7. YENİ BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin yeni birim fragmanı az önce yayınlanmadı. Fragmanın ilerleyen günlerde yayınlanması bekleniyor.

MARAŞLI 6.SON BIRIM TEK PARÇA İZLE

Bir önceki yazımız olan Reyting sonuçları 15 Şubat 2021 Pazartesi: Çukur, Maraşlı, Uyanış Büyük Selçuklu, Yasak Elma dizi reytingleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.