Genel Blog

Maraşlı 7. bölüm full HD izleme linki! Maraşlı son bölüm tek parça kesintisiz full izle! Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

53

Maraşlı 7. bölüm full HD izleme linki! Maraşlı son bölüm tek parça kesintisiz full izle! Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Özel Kuvvetler’den bölünme eski asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını vermek istemektedir.Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün isteksizce bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır. Bu hafta 7. bölümüyle ekranlara gelen olan Maraşlı’nın yeni bölümü ve son bölümü merak ediliyor! İşte, Maraşlı 7. birim full izleme linki! Maraşlı son birim tek parça full izle! Maraşlı yeni birim fragmanı yayınlandı mı?

ATV MARAŞLI SON (7.) BÖLÜM FUL HD İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Maraşlı ve Mahur, Zeliş’i hastaneye götürürler. Maraşlı, bu hainliği Savaş’ın yaptığından emindir ve onu öldürmeye yemin içer. Mahur, Zeliş’in yaşadıklarından nedeniyle kendini suçlamaktadır. Zeliş artık Maraşlı ile de bir iletişim kurmamaktadır. Maraşlı yıkılır. Maraşlı, Savaş’tan intikamını nasıl alacaktır?

İlhan ve Ozan, Savaş ile görüşmeye gideceklerdir ve Savaş oluşturacağı yeni işleri anlatacaktır. İlhan karşısında çıkar fakat bundan böyle tükenmiştir. Bir karar verir ve Ozan’ın evine gider. İlhan’ı, Ozan’ın evinde bekleyen risk ne olacaktır?

Nevzat, Savaş’ın maskeli adamlarından birini bulmuştur. Adama cefa ederek bu olayı Savaş’ın yaptığını onaylatır. Maraşlı, Savaş’a adamı ile adrese yalnız gelmesi üzerine bir not gönderir. Maraşlı ve Savaş’ın büyük yüzleşmesinde neler yaşanacaktır?

Mahur, Necati ve İlhan, eski fotoğraf albümlerine bakarlarken Ömer’in fotoğrafını görürler. Necati, Mahur’a, Ömer’le ilgili önemli bir bilgi verir. Mahur ve Maraşlı bu bilginin peşine düşerler. Maraşlı ve Mahur’un öğrendiği gerçek hem Maraşlı keza de Türel ailesi için bomba etkisi yaratacaktır!

Bir önceki yazımız olan Nazım Hikmet Ran - Seviyorum Seni Şiiri | Çukur, Cumali'nin okuduğu şiir nedir? başlıklı makalemizde ahmet hikmet müftüoğlu, mehmet ran ve nazım hikmet ran hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.