Genel Blog

Maraşlı Behiye kimdir? Behiye karakterini kim canlandırıyor? Türkü Su Demirel kimdir, kaç yaşında, nereli?

53

Maraşlı Behiye kimdir? Behiye karakterini kim canlandırıyor? Türkü Su Demirel kimdir, kaç yaşında, nereli?

Maraşlı Behiye kimdir? Maraşlı Behiye karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Türkü Su Demirel kimdir, kaç yaşında, nereli?

MARAŞLI BEHİYE KİM CANLANDIRIYOR?

Maraşlı dizisinde Behiye karakterini “Türkü Su Demirel” canlandırmaktadır.

TÜRKÜ SU DEMİREL KİMDİR?

Türkü Su Demirel 1990 İzmir doğumludur. Aslen memleketi Iğdır’dır. Türkü Su Demirel Harikulade İkili dizisinde Yasemin ve Maraşlı dizisinde ise Behiye karakterine yaşam vermiştir.

2017 yılında katıldığı 1. Sinema Güzeli Yarışması’nda Istanbul Hotels & Convention Center güzeli seçildikten sonradan dikkatleri üstüne toplayan ve oyunculuk kariyerine adım adan Türkü Su Demirel, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müthiş İkili isimli dizide Yasemin karakterini canlandırdı. Yasemin karakteri ile Mert Barca’ya aşık, Yüksel müdürün polis memuru kazı rolüne galibiyet ile hayat veren Türküsu Demirel, gelen film ve dizi tekliflerinde seçici davrandığını söyledi. Şimdilerde ise Maraşlı dizisinde Behiye karakterini canlandırıyor.

MARAŞLI BEHİYE KİMDİR?

Vefalı ve Nuran’ın kızıdır. Türel Ailesi’nin hizmetçisi. Necati’ye ilgi duymaktadır.

MARAŞLI SADIK KİMDİR?

Türel Ailesi’nin şoförüdür. Aziz’in köşkteki kara kutusu. Yıllar önce Necati’nin Ömer’i öldürdüğüne şahit olmuş, lakin Aziz’in emriyle bunu yıllardan beri giz olarak saklamıştır ve olayın aydınlanacağından dolayı fazla korkuyordur.

MARAŞLI NURAN KİMDİR?

Türel Ailesi’nin hizmetçisi. Vefalı’ın eşidir. Behiye ve Necat’nin ilişkisine karşıdır.

Bir önceki yazımız olan Kağıt Ev oyuncuları kimler? Kağıt Ev konusu ne? Kağıt Ev oyuncu kadrosu! başlıklı makalemizde kağıt ev dizi oyuncuları, kağıt ev oyuncuları ve kağıt ev oyuncuları isimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.