Genel Blog

Maraşlı bu akşam var mı? Maraşlı ne zaman, saat kaçta? 13. bölüm bugün neden yok? Özel bölüm hangi bölüm olacak?

63

Maraşlı bu akşam var mı? Maraşlı ne zaman, saat kaçta? 13. bölüm bugün neden yok? Özel bölüm hangi bölüm olacak?

Maraşlı yeni bölümü neden yok? Maraşlı yeni bölümü ne zaman, saat kaçta? Maraşlı 13. bölüm yayınlanacak mı? Maraşlı yeni bölüm olmayacak mı? Maraşlı neden değil? Maraşlı özel bölümü kaçıncı birim? Maraşlı 13. bölümü yok mu, neden yayınlanmıyor? Teferruat haberimizde.

MARAŞLI YENİ BÖLÜM YOK MU? NIÇIN YOK?

Normalde bugün Maraşlı 13. yeni bölümü yayınlanması gerekiyordu. Fakat 13. yeni bölüm fragmanı demin yayınlanmadı ve ATV yayın akışında Maraşlı Özel Birim olarak yer aldı. Bu sonuca kadar bugün Maraşlı özel birim ekranlara gelecek ve yeni birim ekranlara gelmeyecek. Hemen Şimdi bu konu hakkında devlete ait bir yorumlama yapılmadı. Ama Maraşlı başrol oyuncusunun koronavirüse yakalandığı haberleri geçtiğimiz günlerde gündemde yer almıştı. Bundan nedeniyle yeni birim yayınlanmamış olabilir. Buna ek olarak gelecek hafta yeni bölümün ekranlara gelmesi bekleniyor.

MARAŞLI BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

Hayır dizi kaldığı yerden devam ediyor. Yalnızca bu haftalık yeni bölümü ekranlara gelmedi. İlerleyen haftalarda yeni bölümlerinin gelmesi bekleniyor.

MARAŞLI NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Maraşlı her hafta Pazartesi günü saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor. Bu hafta ise Maraşlı Özel Bölüm’ü ekranlara gelecek.

ATV YAYIN AKIŞI

16:20 – Esra Erol’da

19:00 – ATV Başlıca Haber

20:00 – Maraşlı Özel Birim

22:30 – Mavi Nefret Edilen Şey 2 – Yabancı Sinema

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İlhan’ın yanında gelen polisler Ozan’ın cesedini tanı etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan’ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan’ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan’ı Savaş; Behram’la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, illegal işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlı’nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin’den Maraşlı’nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı’ya her gün benzer yerde bekleyeceğine dair bir anekdot bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı’yı bekler. Maraşlı, Mahur’la buluşacak mıdır? Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle benzer olduğunu haberdar olan Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram’ın arasını karışıklığa itmek için depoya dominant yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı’nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı’nın eline geçen anahtar sözcük ise onu Necati’ye götürecek midir? Maraşlı’nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz’in engellemelerine karşın Maraşlı’nın evine gider. Mahur’u, Maraşlı’nın evinde bir sürpriz beklemektedir…

MARAŞLI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine yaşam veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda hem; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygıdeğer Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Cihan Yenici (Ozan) yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Çukur Celasun öldü mü, diziden mi ayrılacak? Çukur Celasun 'Kubilay Aka' diziden mi çıkacak, neden ayrılıyor? başlıklı makalemizde çukur, çukur celasun diziden neden ayrıldı ve çukur celasun ölecek mi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.