Genel Blog

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı 6. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler oldu?

7

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı 6. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler oldu?

TIMS&B Productions imzalı, yönetmeliğini Arda Sarıgün’ün yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un kaleme aldığı aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Maraşlı yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 7. birim ön izleme izle! Maraşlı hangi gün?

MARAŞLI CANLI İZLE!

MARAŞLI HANGİ GÜN, NE VAKIT?

Maraşlı her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

MARAŞLI 7. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 7. birim fragmanı az önce yayınlanmadı. Bugün yayınlanacak olan yeni bölümün ardından 7. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor.

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı 6. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak?

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Savaş, Mahur‘u kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahur’a fazla kötü davranmaktadır. Mahur, ilk kere ölüme fazla yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahur’u kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek? Savaş, Aziz’den; Mahur’un, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlı’yı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlı’yı öldürmeyi göze alacak mı? Aziz’den uzun süredir kesin olmama duyan Maraşlı’nın bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozan’ı da tehdit eder. Savaş, Ozan’a 24 saat zaman verir. 24 saat sonunda Türel Ailesi’ni ve Ozan’ı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betül’ün düzenleyeceği kermese Zeliş’i de ağırlama eder. Bu ağırlama Maraşlı’ya tehlikeli gelir fakat Mahur’u kıramaz. Kermeste neşelendirici zaman geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zeliş’in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı’yı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahur’u bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı 6. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak?

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mahur, Maraşlı ile birlikte arkadaşı Kemal’in sergisine gider. Kemal, Mahur’u bir sanatsever ile tanıştırır. Kemal’in tanıştırdığı kişi Maraşlı ve Mahur için gergin dakikaların başlangıcıdır. Maraşlı ve Mahur sergide kiminle tanışacaklar? Mahur, annesiyle ilgili ne öğrenecek? Mahkeme günü gelmiştir. Savaş, eğer Mahur ifadesini geri çekmezse Mahur’u öldüreceğini söyler. Mahur ifadesini değiştirecek mi? Savaş tutuklanacak mı? İlhan, Ozan’ı arar, Maraşlı konuşmaları duyar. Ozan’ın nerede olduğunu öğrenmiş olur. Maraşlı, Nevzat’a bir kulübe ayarlatır. Ozan’ı alıp kulübede sorgulamayı planlamaktadır. Maraşlı’nın Ozan’la ilgili planı nedir? Savaş bir uzlaşma gerçekleştirmek ister. Bu uzlaşma ile artık Maraşlı’nın hayatı tehlikedir. Savaş, planında sonra gelmek için kimi kullanacak? Maraşlı bu tehlikeyi nasıl ortadan kaldıracak?

MARAŞLI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine yaşam veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda keza; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygın Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Âlem Yenici (Ozan) yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı nerede çekiliyor? Hangi ilde, ilçede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş'ta mı çekiliyor? Dizi çekimlerin nerede? başlıklı makalemizde dizi, gündem ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.