Genel Blog

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı 7. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler oldu?

53

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı 7. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler oldu?

TIMS&B Productions imzalı, yönetmeliğini Arda Sarıgün’ün yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un kaleme aldığı aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 7. birim ön izleme izle! Maraşlı hangi gün?

MARAŞLI CANLI İZLE!

MARAŞLI HANGİ GÜN, NE VAKIT?

Maraşlı her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

MARAŞLI 8. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 8. birim fragmanı henüz yayınlanmadı. Bugün yayınlanacak olan yeni bölümün arkasında 8. birim fragmanının yayınlanması bekleniyor.

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı 7. yeni bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler oldu?

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Bundan Böyle kim olduğumu biliyorsunuz!”

Maraşlı 7. Bölüm izle yeni bölüm izle

Maraşlı ve Mahur, Zeliş’i hastaneye götürürler. Maraşlı, bu hainliği Savaş’ın yaptığından emindir ve onu öldürmeye ant içer. Mahur, Zeliş’in yaşadıklarından dolayı kendini suçlamaktadır. Zeliş artık Maraşlı ile de bir iletişim kurmamaktadır. Maraşlı yıkılır. Maraşlı, Savaş’tan intikamını nasıl alacaktır?

İlhan ve Ozan, Savaş ile görüşmeye gideceklerdir ve Savaş yapacağı yeni işleri anlatacaktır. İlhan karşı çıkar lakin artık tükenmiştir. Bir karar verir ve Ozan’ın evine gider. İlhan’ı, Ozan’ın evinde bekleyen tehlike ne olacaktır?

Nevzat, Savaş’ın maskeli adamlarından birini bulmuştur. Adama zulüm ederek bu olayı Savaş’ın yaptığını onaylatır. Maraşlı, Savaş’a adamı ile adrese yalnız gelmesi üstüne bir anekdot gönderir. Maraşlı ve Savaş’ın büyük yüzleşmesinde neler yaşanacaktır?

Mahur, Necati ve İlhan, eski resim albümlerine bakarlarken Ömer’in fotoğrafını görürler. Necati, Mahur’a, Ömer’le ilgili önemli bir data verir. Mahur ve Maraşlı bu bilginin peşine düşerler. Maraşlı ve Mahur’un öğrendiği reel ayrıca Maraşlı ayrıca de Türel ailesi için bomba etkisi yaratacaktır!

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Savaş, Mahur’u kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahur’a fazla kötü davranmaktadır. Mahur, birincil defa ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlı’nın öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahur’u kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek? Savaş, Aziz’den; Mahur’un, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlı’yı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlı’yı öldürmeyi göze alacak mı? Aziz’den uzun süredir tereddüd duyan Maraşlı’nın bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozan’ı da korkutma eder. Savaş, Ozan’a 24 saat süre verir. 24 saat sonunda Türel Ailesi’ni ve Ozan’ı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betül’ün düzenleyeceği kermese Zeliş’i de ziyafet eder. Bu ağırlama Maraşlı’ya tehlikeli gelir fakat Mahur’u kıramaz. Kermeste neşe saçan vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve bilhassa Zeliş’in mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlı’yı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahur’u bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

MARAŞLI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda hem; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygıdeğer Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Cihan Yenici (Ozan) yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı hangi şehirde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş'ta mı çekiliyor? başlıklı makalemizde dizi, gündem ve istanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.