Genel Blog

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı özel bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler oldu?

34

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı özel bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler oldu?

TIMS&B Productions imzalı, yönetmeliğini Arda Sarıgün’ün yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un kaleme aldığı aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Maraşlı yeni birim fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 12. bölüm ön izleme izle! Maraşlı hangi gün?

MARAŞLI CANLI İZLE!

MARAŞLI HANGİ GÜN, NE SÜRE?

Maraşlı her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

MARAŞLI 13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 13. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Bugün Maraşlı Özel bölümü ekranlara gelecek.

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Zeliş’in sana ihtiyacı var, benim de sana ihtiyacım var”

İlhan’ın yanına gelen polisler Ozan’ın cesedini tanı etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan’ı öldürürken çekilen gizli görüntülerin gelmesi İlhan’ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan’ı Savaş; Behram’la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, illegal işlere de burnunu sokmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlı’nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin’den Maraşlı’nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı’ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir anekdot bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün benzer yerde Maraşlı’yı bekler. Maraşlı, Mahur’la buluşacak mıdır? Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle bağlantılı olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram’ın arasını yarmak için depoya egemen yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı’nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı’nın eline geçen ipucu ise onu Necati’ye götürecek midir? Maraşlı’nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz’in engellemelerine rağmen Maraşlı’nın evine gider. Mahur’u, Maraşlı’nın evinde bir sürpriz beklemektedir…

Maraşlı canlı izle! ATV Maraşlı özel bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak? Son bölümde neler oldu?

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sami’nin adamları kadar vurulan Mahur’u, Maraşlı hastaneye yetiştirir, Mahur hemen ameliyata alınır. Haberi alan Aziz, Firuzan ve İlhan hastaneye koşarlar. Bütün aile Mahur’u koruyamadığı için Maraşlı’ya yüklenir. Maraşlı, kendisine kurulan bu kumpasın öcünü olmak için yemin içer. Coşmuş olan Maraşlı, intikamını hangi yoldan alacaktır? Ozan’ın cesedini gömen İlhan ve Dilşad nefret içindedir. Boşanmaya karar veren İlhan, Dilşad’ı evden kovmak ister. Ama Dilşad kolay pes etmez, İlhan’ı korkutma eder. İlhan için geriye tek bir çözüm kalır. İlhan bu baskı kararı uygulayabilecek midir? İlhan’ın kararını öğrenen Necati nasıl tedbir alacaktır? Acar, oğlu Sami’yi Maraşlı’dan saklar. Maraşlı’nın geleceğinden korkan Acar önlemler alsa da Maraşlı’nın eline düşer. Acar’ı konuşturarak Sami’ye varmak isteyen Maraşlı amacına ulaşabilecek midir? Kalan malların yerini sadece Sami bildiği için Savaş onu korumaya alır. Bu durum Maraşlı ve Savaş’ı karşısında karşıya getirir. Savaş’ın adamları Maraşlı’nın evini tarar. Savaş, Maraşlı’yı Sami’nin peşini bırakması için tehdit eder. Maraşlı, Sami’yi öldürmek için, Savaş da Sami’yi yaşatmak için büyük bir çatışmaya girer. Bu çatışma kayıplara niçin olacaktır

MARAŞLI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine yaşam veriyor. Maraşlı’nın ihtişamlı oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygıdeğer Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Evren Yenici (Ozan) yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizi Kahramanmaraş'ta mı çekiliyor? başlıklı makalemizde atv, dizilerin çekildiği mekan ve gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.