Genel Blog

Maraşlı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu

22

Maraşlı dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Maraşlı dizisi oyuncu kadrosu

Maraşlı dizisinin tanıtım fragmanları izleyiciden tam anekdot aldı. Dizide çocuğu Zeliş’in vurulmasıyla birlikte Maraşlı’nın adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışması anlatılacak. aynı zamanda Mahurla Maraşlı’nın karşılaşmasıyla büyük bir aşk doğacak. Peki fakat Mahur’un Maraşlı’dan gizlediği sır ne? Maraşlı akıcı hikayesiyle izleyici göre merak ediliyor. Peki lakin Maraşlı dizisinin oyuncuları kim?

Peki ama Maraşlı dizisinin oyuncuları kim?

Maraşlı dizisi oyuncuları kimdir? sorusu araştırılmaktadır. İşte Maraşlı oyuncu kadrosu
5ff61f53c8c37318b80ea6e1

Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda başrollerde Burak Deniz ve Alina Boz yer almaktadır. Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği dizinin kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Kılıç, Evren Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik rol alıyor.

 5ff61f86c8c37318b80ea6e5

Maraşlı (Burak Deniz) kimdir?

Maraşlı 1987 Maraş doğumlu eski bordo bereli Özel Kuvvetlerde yıllardan beri ödev yapmış bir askerdir. Kızı Zeliş’in bir saldırıda yaralanması üzerine görevinden ayrılıp Zeliş’in bakımını üstlenmiştir. Kendisine bir sahaf açan Maraşlı ağırbaşlı bir yaşam yaşamaktadır.

Maraşlı Mahur (Alina Boz) kimdir? 

30’lu yaşlarında, güzel, akıllı ve entellektüel bir kadındır. Resim sanatçısıdır. Kendi stüdyosu vardır. İstanbul’da doğmuş, iyi okullarda okumuş, iyi bir çevrede yetişmiş bir kızdır. Ailenin en küçüğü olmasına ve tek kız olmasına rağmen şımarıklığı ya da küstahlığı yoktur. Yalnızca kendine güveni vardır. Çünkü çocukluğunda iki abisiyle baş etmiştir. Belki adından sebep, melankoli sahibidir. Bazen kendini yalnız hisseder. Yalnız kalmayı da sever gerçekten. 

Maraşlı Aziz Türel (Kerem Atabeyoğlu) kimdir?

65 yaşındadır. Ailenin babasıdır. İş dünyasında saygıdeğer bir isimdir. Adanalı saygıdeğer bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldikten daha sonra iyi bir eğitim almış ve genç¸ yaşlarında meslek adamı olmuştur. Derhal ise ülkenin en büyük özel havayolu şirketinin sahibidir. En çok kızı Mahur’a düşkündür.

Maraşlı Savaş (Saygıdeğer Soysal) kimdir?

Saygın Soysal Savaş 40 yaşlarındadır. Yakışıklı, karizmatik, atletik vücutlu, yüksek zevkleri olan, zeki ve karanlık bir adamdır. En iyi puroyu, şarabı bilir. Damak Zevki tadına düşkündür, üstü başı zevklidir. Genelde siyah giyinir. Sanattan anlar. Xeroderma Pigmentosum, diğer adıyla EPP hastasıdır. Yani güneşe çıkamaz. Hayatını hep karanlık ortamlarda devam etmek zorundadır, dışarı çıktığında fazla itinalı olur. Çünkü vücudu tepki göstermektedir. En bariz özelliği bu hastalıktır. Güneşli havalarda kullandığı özel bir şemsiyesi vardır. Biriyle konuşurken sarf edilen önemli kelimeleri söylev sırasında anekdot defterine yazma huyu vardır.

Maraşlı Necati (Serhat Kılıç) kimdir?

35 yaşındadır. İlhan’ın küçüğü, Mahur’un büyüğüdür. Entelektüel ve karizmatik bir adamdır her şeye rağmen. Serseri görünüşlüdür. Tam bir tutunamayan, hem da alkoliktir. Sabahtan akşam tekrar tekrar elinde matarasıyla içmektedir. 

Maraşlı İlhan (Cemil Büyükdöğerli) kimdir?

41 yaşındadır. Aziz’in en büyük oğlu, Mahur’un abisidir. Şirketin idare heyeti başkanıdır. Bütün bir işkoliktir. bir ticari zekası vardır. Şirketin bu derece büyümesinde hayati rolü vardır. Bütün vaktini ise ayırdığı için karısı Dilşad’a ve oğlu Oğuz’a yeterince ilgi gösteremez.

Maraşlı Firuzan (Rojda Demirer) kimdir? 
 
37 yaşındadır. Tam bir afettir. Sedef Hanım’ın tersine asil bir kadın değildir. Daha çok orta derslik bir aileden gelmektedir. Hırsları vardır. Eğitimi yoktur. Cilvesi ve güler yüzüyle Aziz Bey’i kendine aşık etmeyi başarmıştır. Firuzan, Aziz’e iyi kazanç. Ama Aziz yaşı itibariyle Firuzan’ı daima mutlu etmeye muktedir değildir.

Maraşlı (Dilşad) Melis İşiten kimdir?

35 yaşındadır. İlhan’ın karısıdır. Genç¸ yaşta evlenip gebe kalmıştır. Konservatuar mezunudur. İnce zevkleri olan klas bir kadındır. Aydın, entellektüel biridir. Son derece şık ve zariftir. Mahur’un ailede tek dertleşebildiği ve en iyi anlaştığı kişidir. 

Maraşlı Ozan (Kâinat Yenici) kimdir?

39 yaşındadır. Türel Holding’in genel müdürüdür. İlhan’ın en yakın adamıdır. İlhan’la dostlukları çok eskiye dayanır. Benzer okulda okumuşlardır, o gençlik zamanlarında beraber takılmışlardır. Aralarında çok yaş farkı olmasa da Ozan’ın öz abisi gibidir İlhan. Ona hep yardım olmuştur. Ozan da onu sever sayar.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı Zeliş kimdir? Zeliş neden konuşmuyor, ne oldu? başlıklı makalemizde maraşlı, maraşlı zeliş ve maraşlı zeliş hastalığı ne hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.