Genel Blog

Maraşlı dizisinin konusu ne? Maraşlı dizi müzikleri, Maraşlı çalan şarkılar!

20

Maraşlı dizisinin konusu ne? Maraşlı dizi müzikleri, Maraşlı çalan şarkılar!

atv’nin iddialı yapımlarından olan, yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” görkemli oyuncu kadrosu, ezber bozan hikayesiyle 11 Ocak Pazartesi günü izleyiciyle buluşuyor. Peki lakin Maraşlı dizisinin konusu ve müzikleri neler?

Maraşlı dizisinin konusu ne?

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük alkış toplayan Maraşlı; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü o kadar, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün isteksizce büyük bir olayla karşılaşan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, keza aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Maraşlı dizi müzikleri

Maraşlı dizisinin şehvetli müziklerinin yanına dizide çalan rap müzikler de uyarı çekmektedir. Maraşlı dizisinin müzikleri arasında Sagopa Kajmer ve Faruk Sabancı’nın Bu Sen Değilsin şarkısı yer almaktadır. 

Bir önceki yazımız olan 22 yıla kadar hapsi istenen oyuncu Necati Şaşmaz beraat etti başlıklı makalemizde dava, magazin ve mahkeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.