Genel Blog

Maraşlı dizisinin konusu ne? Maraşlı dizi müzikleri!

23

Maraşlı dizisinin konusu ne? Maraşlı dizi müzikleri!

atv’nin gösterişli yapımlarından olan, yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” görkemli oyuncu kadrosu, ezber bozan hikayesiyle 11 Ocak Pazartesi günü izleyiciyle buluşuyor. Peki fakat Maraşlı dizisinin konusu ve müzikleri neler?

Maraşlı dizisinin konusu ne?

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan Maraşlı; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü böylece, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün gönülsüzce büyük bir olayla karşılaşan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın keza de büyük sırların arkasında soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Maraşlı dizi müzikleri

Maraşlı dizisinin şehvetli müziklerinin yanında dizide çalan rap müzikler de uyarı çekmektedir. Maraşlı dizisinin müzikleri arasında Sagopa Kajmer ve Faruk Sabancı’nın Bu Sen Değilsin şarkısı yer almaktadır. 

Bir önceki yazımız olan Yasak Elma Aysel kimdir? Vildan Vatansever kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde seo haber, vildan vatansever ve yasak elma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.