Genel Blog

Maraşlı gerçek hayat hikayesi mi uyarlama mı? Maraşlı konusu ve müzikleri merak edildi

17

Maraşlı gerçek hayat hikayesi mi uyarlama mı? Maraşlı konusu ve müzikleri merak edildi

atv’nin iddialı yapımlarından olan, yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı” görkemli oyuncu kadrosu, ezber bozan hikayesiyle 11 Ocak Pazartesi günü izleyiciyle buluşuyor. Peki lakin Maraşlı dizisinin konusu ve müzikleri neler?

Maraşlı dizisinin konusu ne?

Yayınlanan tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan Maraşlı; kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü böylece, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden büyük bir olayla karşılaşan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, keza aşkın hem de büyük sırların arkasında soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.

Maraşlı dizi müzikleri

Maraşlı dizisinin şehvetli müziklerinin yanında dizide çalan rap müzikler de uyarı çekmektedir. Maraşlı dizisinin müzikleri aralarında Sagopa Kajmer ve Faruk Sabancı’nın Bu Sen Değilsin şarkısı yer almaktadır. 

Bir önceki yazımız olan Çukur Leyla kimdir, gerçek adı ne? Çağla Demir kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde ankara, çağla demir ve çukur hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.