Genel Blog

Maraşlı nerede çekiliyor? Hangi ilde, ilçede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş’ta mı çekiliyor? Dizi çekimlerin nerede?

10

Maraşlı nerede çekiliyor? Hangi ilde, ilçede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş'ta mı çekiliyor? Dizi çekimlerin nerede?

Dizinin başlamasıyla birlikte dizinin Kahramanmaraş şehrinde mi çekildiği araştırılmaya başlandı. Peki dizi nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş’ta mı çekiliyor İstanbul‘da mı çekiliyor?

MARAŞLI NEREDE ÇEKİLİYOR?

En fazla merak edilen konulardan birisi Maraşlı dizisinin nerede çekildiğidir. Maraşlı dizisi isminden dolayı birçok insanın Kahramanmaraş’ta çekildiğini düşünmesine neden olmaktadır. Ama Maraşlı dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Maraşlı dizisi İstanbul’da Galata Kulesi, Beyazıt ve civarındaki ilçelerde çekilmektedir.

Maraşlı nerede çekiliyor? Hangi ilde, ilçede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş'ta mı çekiliyor? Dizi çekimlerin nerede?

Kısacası ekranların izlenme rekoru kıran Maraşlı dizisi İstanbul şehrinde çekilmektedir. Dizinin Fatih (Beyazıt) ve civar ilçelerde çekildiği düşünülmektedir.

MARAŞLI HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Maraşlı dizisi yeni bölümü her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

MARAŞLI OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda hem; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygıdeğer Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Evren Yenici (Ozan) yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Çukur 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 4. sezon 25. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur yeni bölüm izle! Çukur canlı izle! başlıklı makalemizde dizi, film ve show türk hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.