Genel Blog

Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizi Kahramanmaraş’ta mı çekiliyor?

17

Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizi Kahramanmaraş'ta mı çekiliyor?

Maraşlı dizisinin başlamasıyla birlikte dizinin Kahramanmaraş şehrinde mi çekildiği araştırılmaya başlandı. Peki dizi nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş’ta mı çekiliyor İstanbul’da mı çekiliyor?

MARAŞLI NEREDE ÇEKİLİYOR?

En çok merak edilen konulardan birisi Maraşlı dizisinin nerede çekildiğidir. Maraşlı dizisi isminden nedeniyle birçok insanın Kahramanmaraş’ta çekildiğini düşünmesine niçin olmaktadır. Ama Maraşlı dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Maraşlı dizisi İstanbul’da Galata Kulesi, Beyazıt ve civarındaki ilçelerde çekilmektedir.

Kısacası ekranların izlenme rekoru kıran Maraşlı dizisi İstanbul şehrinde çekilmektedir. Dizinin Fatih (Beyazıt) ve civar ilçelerde çekildiği düşünülmektedir.

Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi hangi ilde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizi Kahramanmaraş'ta mı çekiliyor?

MARAŞLI HANGİ KANALDA, NE SÜRE, SAAT KAÇTA?

Maraşlı dizisi yeni bölümü her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

MARAŞLI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın ihtişamlı oyuncu kadrosunda keza; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygıdeğer Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Cihan Yenici (Ozan) yer alıyor.

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İlhan’ın yanında gelen polisler Ozan’ın cesedini tanı etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan’ı öldürürken çekilen kuytu görüntülerin gelmesi İlhan’ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan’ı Savaş; Behram’la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlı’nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin’den Maraşlı’nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı’ya her gün benzer yerde bekleyeceğine dair bir anekdot bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı’yı bekler. Maraşlı, Mahur’la buluşacak mıdır? Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle benzer olduğunu haberdar olan Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram’ın arasını bozmak için depoya egemen yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı’nın sadece bir koruma olmadığından emin olur. Maraşlı’nın eline geçen ipucu ise onu Necati’ye götürecek midir? Maraşlı’nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz’in engellemelerine karşın Maraşlı’nın evine gider. Mahur’u, Maraşlı’nın evinde bir sürpriz beklemektedir…

Bir önceki yazımız olan Maraşlı yeni bölüm yok mu, neden yok? Maraşlı 13. bölümü ne zaman ekranlara gelecek? 5 Nisan Maraşlı yeni bölümü niye yok? başlıklı makalemizde maraşlı yeni bölüm, maraşlı yeni bölüm fragmanı ve maraşlı yeni bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.