Genel Blog

Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı hangi şehirde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş’ta mı çekiliyor?

31

Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı hangi şehirde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş'ta mı çekiliyor?

Ekranların sevilen dizisi Maraşlı’nın nerede çekildiği merak konusu oldu. Peki Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı hangi ülkede, hangi ilde çekiliyor? Maraşlı dizisi yeni bölümü ne süre, saat kaçta, hangi kanalda? Tüm cevaplar haberimizde.

MARAŞLI NEREDE ÇEKİLİYOR?

En fazla merak edilen konulardan birisi Maraşlı dizisinin nerede çekildiğidir. Maraşlı dizisi isminden nedeniyle birçok insanın Kahramanmaraş‘ta çekildiğini düşünmesine niçin olmaktadır. Fakat Maraşlı dizisi İstanbul‘da çekilmektedir. Maraşlı dizisi İstanbul’da Galata Kulesi, Beyazıt ve civarındaki ilçelerde çekilmektedir.

Kısacası ekranların izlenme rekoru kıran Maraşlı dizisi İstanbul şehrinde çekilmektedir. Dizinin Fatih (Beyazıt) ve civar ilçelerde çekildiği düşünülmektedir.

Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı hangi şehirde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Maraşlı dizisi Maraş'ta mı çekiliyor?

MARAŞLI HANGİ KANALDA, NE VAKIT, SAAT KAÇTA?

Maraşlı dizisi yeni bölümü her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

MARAŞLI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur‘ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın ihtişamlı oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygıdeğer Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Âlem Yenici (Ozan) yer alıyor.

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Bundan Böyle kim olduğumu biliyorsunuz!”

Maraşlı 7. Birim izle yeni bölüm izle

Maraşlı ve Mahur, Zeliş’i hastaneye götürürler. Maraşlı, bu hainliği Savaş’ın yaptığından emindir ve onu öldürmeye yemin içer. Mahur, Zeliş’in yaşadıklarından dolayı kendini suçlamaktadır. Zeliş artık Maraşlı ile de bir irtibat kurmamaktadır. Maraşlı yıkılır. Maraşlı, Savaş’tan intikamını nasıl alacaktır?

İlhan ve Ozan, Savaş ile görüşmeye gideceklerdir ve Savaş yapacağı yeni işleri anlatacaktır. İlhan aleyhinde çıkar ama artık tükenmiştir. Bir karar verir ve Ozan’ın evine gider. İlhan’ı, Ozan’ın evinde bekleyen tehlike ne olacaktır?

Nevzat, Savaş’ın maskeli adamlarından birini bulmuştur. Adama acımasızlık ederek bu olayı Savaş’ın yaptığını onaylatır. Maraşlı, Savaş’a adamı ile adrese yalnız gelmesi üstüne bir anekdot gönderir. Maraşlı ve Savaş’ın büyük yüzleşmesinde neler yaşanacaktır?

Mahur, Necati ve İlhan, eski resim albümlerine bakarlarken Ömer’in fotoğrafını görürler. Necati, Mahur’a, Ömer’le ilgili manâlı bir veri verir. Mahur ve Maraşlı bu bilginin peşine düşerler. Maraşlı ve Mahur’un öğrendiği hakiki hem Maraşlı keza de Türel ailesi için bomba etkisi yaratacaktır!

Bir önceki yazımız olan Show TV Çukur yeni bölüm canlı izle! Çukur yeni bölümde neler olacak? Çukur 117. son bölüm full izle! Çukur son bölümde neler oldu? başlıklı makalemizde show tv canlı çukur yeni bölüm izle, show tv canlı izle çukur yeni bölüm ve show tv çukur yeni bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.