Genel Blog

Maraşlı yeni bölüm canlı izle! ATV Maraşlı 5. bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak?

38

Maraşlı yeni bölüm canlı izle! ATV Maraşlı 5. bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak?

TIMS&B Productions imzalı, yönetmeliğini Arda Sarıgün’ün yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un kaleme aldığı aksiyon türündeki Türk yapımı televizyon dizisi Maraşlı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Maraşlı 6. bölüm ön izleme izle! Maraşlı hangi gün? Maraşlı canlı izle! Maraşlı yeni birim canlı izleme linki!

MARAŞLI YENİ BÖLÜM CANLI İZLE!

MARAŞLI HANGİ GÜN, NE SÜRE?

Maraşlı her Pazartesi saat 20:00 ‘da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

MARAŞLI 6. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 6. bölüm fragmanı az önce yayınlanmadı. Bugün yayınlanacak olan yeni bölümün peşinde 6. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor.

MARAŞLI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Ben seni katiyen bırakmayacağım.”

Mahur, Maraşlı ile birlikte arkadaşı Kemal’in sergisine gider. Kemal, Mahur’u bir sanatsever ile tanıştırır. Kemal’in tanıştırdığı birey Maraşlı ve Mahur için gergin dakikaların başlangıcıdır. Maraşlı ve Mahur sergide kiminle tanışacaklar? Mahur, annesiyle ilgili ne öğrenecek? Mahkeme günü gelmiştir. Savaş, eğer Mahur ifadesini geri çekmezse Mahur’u öldüreceğini söyler. Mahur ifadesini değiştirecek mi? Savaş tutuklanacak mı? İlhan, Ozan’ı arar, Maraşlı konuşmaları duyar. Ozan’ın nerede olduğunu öğrenmiş olur. Maraşlı, Nevzat’a bir kulübe ayarlatır. Ozan’ı alıp kulübede sorgulamayı planlamaktadır. Maraşlı’nın Ozan’la ilgili planı nedir? Savaş bir uzlaşma gerçekleştirmek ister. Bu anlaşma ile artık Maraşlı’nın hayatı tehlikedir. Savaş, planında varisi olmak için kimi kullanacak? Maraşlı bu tehlikeyi nasıl ortadan kaldıracak?

Maraşlı yeni bölüm canlı izle! ATV Maraşlı 5. bölüm canlı izle! Maraşlı yeni bölümde neler olacak?

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aziz Türel, Necati ve İlhan alevler içindeki arabadan kurtulmayı başarır. Lakin Necati o an yaşadığı duyguyu hiç unutmayacaktır. Necati’nin babası ve kardeşiyle yaşadığı bu hayati durum nedir? Maraşlı, Mahur’u kaçıran Savaş’ı köşeye sıkıştırır. Savaş, Mahur’un aklına babası ile ilgili belirsizlik tohumları ekmektedir. Babasının eski ortağı Ömer Bey’den bahseder. Savaş, Maraşlı’dan kaçarak arabası ile uzaklaşır. Mahur’un artık büyük bir şüphesi vardır. Ömer niçin ölmüştür? Ömer kimdir? Mahur’un kafası çok karışıktır, Maraşlı ile dertleşir. Mahur’un yüreğinde büyük bir acı vardır. Mahur’u öldürmek isteyen kimdir? Diğer Taraftan kendi ailesinden… Maraşlı’nın yanına kendisini güvende hissettiğini söyleyen Mahur’a ailesi karşı çıkar. Mahur’un, Maraşlı’ya yaptığı sürpriz teklife cümbür cemaat şoke olur. Maraşlı, kızı Zeliş’in de hayatını etkileyebilecek bu teklifi kabul edecek mi? İlhan, şirket için aldıkları yüklü miktardaki krediyi ödeyememektedir. Türel Ailesi şirketi kaybetme riski ile yüzleşir. İlhan, Ozan’a ne yapıp edip para bulması konusunda emirler verir. Ozan’ın şirkete yatırımcı olması için bulduğu birey herkesi fazla şaşırtacaktır. Türel Holding’in yeni yatırımcısı kim olacaktır?

MARAŞLI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın ihtişamlı oyuncu kadrosunda hem; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygıdeğer Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Cihan Yenici (Ozan) yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı nerede çekiliyor? Maraşlı dizisi Kahramanmaraş'ta mı çekiliyor? Maraşlı hangi şehirde, hangi ilçede çekiliyor? başlıklı makalemizde kahramanmaraş, maraşlı ve maraşlı çekim yeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.