Genel Blog

Maraşlı yeni bölüm yok mu, neden yok? Maraşlı 13. bölümü ne zaman ekranlara gelecek? 5 Nisan Maraşlı yeni bölümü niye yok?

41

Maraşlı yeni bölüm yok mu, neden yok? Maraşlı 13. bölümü ne zaman ekranlara gelecek? 5 Nisan Maraşlı yeni bölümü niye yok?

Maraşlı yeni bölümü niçin değil? Maraşlı 13. bölüm yayınlanacak mı? Maraşlı yeni bölüm olmayacak mı? Maraşlı niçin yok? Maraşlı özel bölümü kaçıncı birim? Ayrıntı haberimizde.

MARAŞLI YENİ BIRIM YOK MU?

Normalde bugün Maraşlı 13. yeni bölümü yayınlanması gerekiyordu. Fakat 13. yeni birim fragmanı henüz yayınlanmadı ve ATV yayın akışında Maraşlı Özel Birim olarak yer aldı. Bu sonuca tarafından bugün Maraşlı özel bölüm ekranlara gelecek ve yeni bölüm ekranlara gelmeyecek. Az Önce bu konu hakkında devlete ait bir izah etme yapılmadı. Ama Maraşlı başrol oyuncusunun koronavirüse yakalandığı haberleri geçtiğimiz günlerde gündeme yer almıştı. Bundan nedeniyle yeni bölüm yayınlanmamış olabilir. Buna ek olarak gelecek hafta yeni bölümün ekranlara gelmesi bekleniyor.

MARAŞLI NE VAKIT, SAAT KAÇTA?

Maraşlı her hafta Pazartesi günü saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor. Bu hafta ise Maraşlı Özel Birim’ü ekranlara gelecek.

ATV YAYIN AKIŞI

16:20 – Esra Erol’da

19:00 – ATV Esas Haber

20:00 – Maraşlı Özel Birim

22:30 – Mavi Nefret Edilen Şey 2 – Tanıdık Olmayan Sinema

Maraşlı yeni bölüm yok mu, neden yok? Maraşlı 13. bölümü ne zaman ekranlara gelecek? 5 Nisan Maraşlı yeni bölümü niye yok?

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İlhan’ın yanına gelen polisler Ozan’ın cesedini teşhis etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan’ı öldürürken çekilen kuytu görüntülerin gelmesi İlhan’ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan’ı Savaş; Behram’la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, kanunsuz işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlı’nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin’den Maraşlı’nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı’ya her gün aynı yerde bekleyeceğine dair bir not bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün aynı yerde Maraşlı’yı bekler. Maraşlı, Mahur’la buluşacak mıdır? Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle benzer olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram’ın arasını ayırmak için depoya hakim yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı’nın yalnızca bir koruma olmadığından belirlenmiş olur. Maraşlı’nın eline geçen anahtar sözcük ise onu Necati’ye götürecek midir? Maraşlı’nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz’in engellemelerine karşın Maraşlı’nın evine gider. Mahur’u, Maraşlı’nın evinde bir sürpriz beklemektedir…

MARAŞLI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat veriyor. Maraşlı’nın görkemli oyuncu kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygıdeğer Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Cihan Yenici (Ozan) yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Maraşlı 13. bölümü yok mu, neden yayınlanmıyor? ATV 5 Nisan yayın akışı! başlıklı makalemizde maraşlı yeni bölümü, maraşlı yeni bölümü 5 bölüm ve maraşlı yeni bölümü fragman izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.