Genel Blog

Maraşlı yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Maraşlı 13. bölümü yok mu, neden yayınlanmıyor? ATV 5 Nisan yayın akışı!

16

Maraşlı yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Maraşlı 13. bölümü yok mu, neden yayınlanmıyor? ATV 5 Nisan yayın akışı!

Ekranların sevilen dizisi Maraşlı bugün özel bölümüyle ekranlara geliyor. Yeni birim fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Bunun gerisinde Maraşlı 13. yeni bölümü ne vakit, saat kaçta yayınlanacak merak edildi. Peki, Maraşlı yeni bölümü yok mu? Bu hafta Maraşlı yeni birim niçin yok? Maraşlı bitti mi?

MARAŞLI YENİ BÖLÜM DEĞIL MU? NIÇIN DEĞIL?

Normalde bugün Maraşlı 13. yeni bölümü yayınlanması gerekiyordu. Ama 13. yeni birim fragmanı az önce yayınlanmadı ve ATV yayınlama akışında Maraşlı Özel Birim olarak yer aldı. Bu sonuca tarafından bugün Maraşlı özel birim ekranlara gelecek ve yeni birim ekranlara gelmeyecek. Henüz bu konu hakkında devlete ait bir açıklama yapılmadı. Lakin Maraşlı başrol oyuncusunun koronavirüse yakalandığı haberleri geçtiğimiz günlerde gündemde yer almıştı. Bundan dolayı yeni birim yayınlanmamış olabilir. Buna ek olarak gelecek hafta yeni bölümün ekranlara gelmesi bekleniyor.

MARAŞLI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Maraşlı her hafta Pazartesi günü saat 20:00 ‘da ATV’de ekranlara geliyor. Bu hafta ise Maraşlı Özel Birim’ü ekranlara gelecek.

ATV YAYIN AKIŞI

16:20 – Esra Erol’da

19:00 – ATV Asıl Haber

20:00 – Maraşlı Özel Birim

22:30 – Mavi Nefret 2 – Tanıdık Olmayan Sinema

Maraşlı yeni bölümü ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Maraşlı 13. bölümü yok mu, neden yayınlanmıyor? ATV 5 Nisan yayın akışı!

MARAŞLI SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İlhan’ın yanında gelen polisler Ozan’ın cesedini tanı etmesini ister. Aynı anda telefonuna Ozan’ı öldürürken çekilen sıcacık görüntülerin gelmesi İlhan’ı korkutur. Köşeye sıkışan İlhan’ı Savaş; Behram’la tanıştırır. Elini kana bulayan İlhan, yasadışı işlere de karışmak üzeredir. İlhan bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Maraşlı’nın evine gelen Mahur, kimseyi bulamaz. Mahur, Şirin’den Maraşlı’nın memleketine gittiğini öğrenince Maraşlı’ya her gün benzer yerde bekleyeceğine dair bir anekdot bırakır. Bu sırada Maraşlı, yeni bir sınavdan geçmektedir. Mahur her gün benzer yerde Maraşlı’yı bekler. Maraşlı, Mahur’la buluşacak mıdır? Uyuşturucu sevkiyatının, terör örgütüyle benzer olduğunu bilen Maraşlı, sevkiyatı yapan Savaş ve Behram’ın arasını dağıtmak için depoya baskın yapar. Bu baskını öğrenen Necati, Maraşlı’nın sadece bir koruma olmadığından muhakkak olur. Maraşlı’nın eline geçen ipucu ise onu Necati’ye götürecek midir? Maraşlı’nın döndüğünü öğrenen Mahur, Aziz’in engellemelerine rağmen Maraşlı’nın evine gider. Mahur’u, Maraşlı’nın evinde bir sürpriz beklemektedir…

MARAŞLI DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine yaşam veriyor. Maraşlı’nın ihtişamlı oyuncu kadrosunda keza; Kerem Atabeyoğlu (Aziz), Rojda Demirer (Firuzan), Saygıdeğer Soysal (Savaş), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Melis İşiten (Dilşad), Serhat Kılıç (Necati), Kâinat Yenici (Ozan) yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Maraşlı bitti mi, final mi yaptı? Maraşlı yeni bölüm neden yok, neden yayınlanmadı? 5 Nisan Maraşlı yeni bölümü olacak mı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.