Genel Blog

Masaj İle Kendinizi Zinde Hissedin

148

Masaj İle Kendinizi Zinde Hissedin

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul’daki otellerinde rahatlatıcı ortamı ile yazı ruhlu bloke etmek isteyenlere farklı ovma seçenekleri sunuyor.
Yoğun hareket ortamından, trafikten, stresten benzeri dakika olsun uzaklaşmaya ne dersiniz? The Marmara Otelleri ehlihibre kadrosu, hususi ovma seçenekleri ile konuklarına bahara tazelenerek giriş fırsatı sunuyor. İsveç masajından, aramoterapiye, bali masajından refleksoloji masajına büyüklüğünde birçok masajın uzmanları eliyle uygulandığı The Marmara Otellerinde geçireceğiniz ovuşturma seansı sonrasında yaza daha faal gireceksiniz.
The Marmara Antalya’da katışık Hususi Marmara masajı Kocaman Akdeniz manzarası ile ünlü falezlerin kıyısında vadi alan dünyanın evvel ve biricik dönen oteli The Marmara Antalya’nın, masaj programında kayran düz Özel Marmara Masajı ve Tatil Terapisi (Refleksoloji) özen çekiyor. 3 masajın karmasından oluşan Hususi Marmara Masajı, cümle kas ve eklemlere yönelik yerine tamlık vücuda

uygulanıyor ve streching hareketlerini bile içeriyor. Vücudun sadece dizden aşağısına, taban ağırlıklı geçerli Refleksoloji masajında ise ayak tabanlarında bedenin tamlık bölgelerine eşit gelen refleks noktaları anlaşılan tıpkısı basınç ile uyarılıyor. (0 242 249 36 00)
Türkiye’nin Genişlik İyi Spa Oteli: The Marmara Bodrum Türkiye’nin arz mebzul Spa Oteli unvanına cemaat The Marmara Bodrum baharı durdurmak için yolu Bodrum’a düşenleri kışın yorgunluğundan arındırmak üzere Spa’sına bekliyor. Uzmanların yaptığı hususi Bali ve Tai Masajı, yeşil çay, üzüm, çikolata veya yosunla yapılan eğin bakımları yenilenmenizi ve baharın tazeliğini yaşamanızı sağlıyor. (252 313 81 30)
The Marmara İstanbul: Stresten ve yorgunluktan kaçış İstanbul’un öldürücü temposundan bunalıp soluklanmak, günün stresini ve yorgunluğunu alaşağı etmek amacıyla The Marmara İstanbul’un ovuşturma programında yer kayran Shiatsu (parmak takı) masajı ve ayak refleksoloji masajları birebir. Özlü yağlar ile yapılan, animatör ve soluk dolaşımını arttırıcı etkisi ile adale ağrılarından arınıp kendinizi rahatlamış ve yenilenmiş hissedeceğiniz spor masajı ise bati tempoda çalışan ve güçlü, kuvvetli ovuşturma sevenler için ideal bir sağaltım. (0 212 251 46 96)
The Marmara Otellerinde Ovma seanslarının fiyatları müddet ve çeşidine göre 60 YTL ile 160 YTL ortada değişiyor.

Kimlik ovma yaptırmanın faydaları sunu ferah masajları işleyen oteller Stresten ve yorgunluktan kurtulmak ovma seçenekleri nereye masaj yaptırmalıyım otel seçenekleri

Yoruma kapalı.