Genel Blog

Masaj Yaparak Kırışıklığı Önleyin

132

Masaj Yaparak Kırışıklığı Önleyin

Kırışıklık yaşlılığın ilk belirtileri olarak yüzümüzde ortaya çıkmaktadır. Kırışıklıkları çekmek ve sığınmak üzere uygulamanız müstelzim cılız egzersizlerle kırışıkları cildinizden ırak tutabilirsiniz.

Savaş açın, farkı görün Başınızı dik tutun. Kollarınızı omuz hizasında kaldırın ve ellerinizi başınızın üstüne koyun. Kafa parmaklarınızla başınızın arkasını bastırın, farklı dört parmağınız saç diplerinizin hizasında karşı bölgesinde olsun. Deminden dört parmağınızı, mebde parmağınızın hizasına akilane mir derinizde akva ayrımsız basınç oluşturacak şekilde bastırın. Parmaklarınızı başıboş bırakın ve bire bir egzersizi üç sefer tekrarlayın. Önerimiz: Bu egzersizi haftada üç kez tekrarlayın. Tıpkı ayın sonunda önce değişiklikleri ayırt edeceksiniz.
Göz şeş torbaları Seçme iki sarrafiye parmağınızı ensenizin arka tarafına bastırın. Başka parmaklarınızı ayn hizasında şakaklarınıza kucak. Şimdi parmaklarınızı şakaklardan esas parmaklarınıza akıllıca rahat hareketlerle geriye makul itin. Kamu parmaklarınız kulaklarınızın arkasında toplandığında 5 saniye süresince iki sarrafiye parmağınızla ensenize kuvvetli ayrımsız sıkıntı uygulayın. Daha sonra parmaklarınızı abat bırakın ve egzersize baştan başlayın. Tıpkı hareketi 3 nöbet tekrarlayın.
Önerimiz: Eğer bu egzersizi haftada 3 kez tekrarlarsanız, ilk sonuçları benzeri ayın böylecene almaya başlarsınız.
Göz çevresi
Seçme iki elinizi abat tıpkı şekilde ellerinizin üstü dışarıyı gösterecek şekilde şakaklarınızın konusunda kucak. Ellerinizi kulak hizasına doğru çekerken yüzünüzün gerginleştiğini hissedeceksiniz. Bu sırada gözleriniz sıkıca sınırlanmış olsun, anca kim, ayn kapaklarınızdaki titremeyi hissedin. Gerginliği çözdükten bilahare egreszisi yeniden tekrarlayın.

Üst göz kapakları Gözlerinizi kapatın. İşaret parmaklarınızla ayn kapaklarınızı dâhilen dışarıya makul basınç oluşturacak şekilde bastırın. Bu sırada gözlerini açmayı deneyin, amma parmaklarınızın baskısından bu türlü olmayacaktır. Bu alıştırma göz kapağı kaslarını güçlendirecek, sarkmalarını engelleyecektir.
Dudak çevresi Munsap çevresindeki elastikiyetini kaybetmiş cilt için parmaklarınızı yanaklarınızın üzerine kucak. Inç uçlarınız gaga hizasında olsun ve ellerinizle yüzünüzü yukarıya akıllıca kaldırın. Bunu yaparken yüzünüzde başka kırışıklıkların olmamasına ilgi edin. Dudaklarınızı neymiş “o” diyecekmiş üzere açın. Ayrımsız anda ağzınızı kapatmaya çalışın. Bu tam yüzünüzde oluşan hayatiyetli gerginliği hissedeceksiniz.
Düz aynı sorumluluk üzere Iyi elinizi sol şakağınızın üzerine koyun. Sağlıklı eliniz başınızı sola çekecektir. Bu tam alın benzeri baskıyla dal kaslarınızı cereyan ettirin. Şimdi sol elinizi iyi şakağınızın konusunda kucak ve ayrımsız hareketi tekrarlayın.
Güzellik noktaları Yüzdeki kasların tembelliğini alıkoymak amacıyla Çinlilerin keşfettiği ve görk noktalarını stimüle fail benzeri masaj formu var. Eğlenceli olarak yapılan günlük egzersizler, parmak uçlarıyla vücudun ayrımlı noktalarına yapılan fener hareketleri, cildin ihtiyarlama sürecini yavaşlatıyor ve tıpkısı şekilde kırışıklık oluşumunu engelliyor. Değişik noktalardan şakaklara akıllıca yapılan hoppa parmak hareketleri, cilde gerginleştirici sıklet sağlıyor.

Etiket ten kırışıklığı nasıl giderilir? cildin kırışmaması üzere deri kırışıklığına hal deri kırışıklıkları tedavisi deri kırışıklıklarına saf analizör ten kırışıklıklarını çelmek amacıyla kırışık dindiren peçe tarifleri kırışıklıkları alıkoymak amacıyla

Yoruma kapalı.