Genel Blog

Masum 28 Ocak Perşembe 312. Bölüm Fragmanı İzle

159

Masum 28 Ocak Perşembe 312. Bölüm Fragmanı İzle
Masum 28 Ocak Perşembe 312. Bölüm Fragmanı İzle

Ekranların müstehap günce dizisi Bigünah – Saathiya 28 Ev Perşembe günlü 312. bölümüyle ekrandaki yerini alacak. Dizinin yeni bölümünden önce detayları videodaki fragmanda bulabilirsiniz. Kontra karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Günahsız” adıyla Geçek 7 ekranlarında yerini alıyor.

312. eskimemiş bölümde; Rada, Pari ve Gopi’nin dayanışmasını kirletmek üzere tıpkı tasrif yapar. Fakat gerçeği bilici Gopi onun tuzağına düşmez. Planı tutmayan Rada’nın ahir adımı ne olacak? Ahem ve Gopi çocuklarıyla gelişigüzel Amerika’ya habitat kararı alır. Gopi yokluğunda ailesini Pari’ye kişi paha. Onların birliğini gören Rada aralarını yarmak üzere kolları sıvar.

Gopi ve Ahem Kokila’dan kendileriyle alay malay Amerika’evet gelmesini gerek. Pari’yi herkesin gözünden düşürmeye müteharrik Rada, su tankına atlar ve kendisini Pari’nin attığını söyler. Gopi ise terastan gelişigüzel şeyi gördüğünü, cins suçlunun Rada olduğunu anlatır. Planı işe yaramayan Rada’nın değişik hamlesi ne olacak?

Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnis’mağara üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Günahsız ekranlarda fırtınalar estiriyor. Direktör koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Keriz’ın oturduğu ve yayınlandığı dönemde iri tıpkı ilgi gören Yazıksız, seçkin dolaşma 16.10’dahi Biçim 7’üstelik…

Birbirlerinden ağız ağıza ters olan iki kuzen Gopi ve Rashi’nin hikayesinin anlatıldığı Yazıksız saflığı, sevgiyi ve üs aşkı izleyicisine ahissettirecek. Gopi’nin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu halis çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin umum engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila kadar çokça çokbilmiş ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modi’nin oğlu Aham için tam aynı elkızı arayışı ile başlar. Kokila Gopi’yi gelini yerine seçer. Aham, Gopi’nin okuma yazma bilmediğinden bihaber bu evliliği akseptans kadir. Gopi ile başlayan bu sergüzeşt Rashi amacıyla de bambaşka sürprizlere gebedir.

Masumiyetin hırsla harmanlandığı Günahsız seçkin bölüm 16:10’bile Yazı 7 ekranlarında…

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin
Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Keriz
Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

Yoruma kapalı.