Genel Blog

Masumiyet 1. bölüm izleme linki! FOX TV Masumiyet 2. yeni bölüm fragmanı! Masumiyet ilk bölüm izle! Masumiyet konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

56

Masumiyet 1. bölüm izleme linki! FOX TV Masumiyet 2. yeni bölüm fragmanı! Masumiyet ilk bölüm izle! Masumiyet konusu nedir, oyuncuları kimlerdir?

Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut‘un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay‘ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisi, bu akşam FOX izleyicisiyle buluştu! İzleyiciler dizinin ayrıca oyuncu kadrosunu ayrıca de konusunu birincil bölümden merakla karşıladı!

FOX TV MASUMİYET 1. İLK BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

MASUMİYET 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sıradan bir annenin bayağı hayatı, kızının zor kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar.

24 Şubat gecesi, İstanbul’da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel’dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela’nın annesi Bahar, ünlü iş insanı İlker Ilgaz’ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun’un kızı İrem’le düğün masasına oturmak üzeredir. Kızı için yargı isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar’ın karşısına bir başka anne; İlker’in annesi Işık Halkası Ilgaz çıkar. İrem’in babası Harun ise, iki alev arasında kalırken tarafını yeğlemek zorundadır. Bahar’ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker’in, yalanların ve İrem’in gölgesinde yaşadıkları yasak aşk, mercek altına alınır. Korkunç kuvvet olayının altından meydana çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

MASUMİYET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizide; Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının hatalı bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi yok babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu hatalı ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza değin değişir.

MASUMİYET OYUNCULARI KİMLERDİR?

İddialı oyuncu kadrosu ve senaryosuyla kendinden laf ettiren dizinin kadrosunda Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın yanı sıra; İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın, Sevgi Esas ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler de yer alıyor!

Bir önceki yazımız olan ATV Kuruluş Osman 47. bölüm izleme linki! Kuruluş Osman son bölüm full HD izle! Kuruluş Osman 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? başlıklı makalemizde atv canlı, atv canlı yayın ve atv canlı yayın izle kuruluş osman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.