Genel Blog

Masumiyet 3. bölüm fragmanı izle! Masumiyet dizisi yeni bölüm detayları! Masumiyet 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

51

Masumiyet 3. bölüm fragmanı izle! Masumiyet dizisi yeni bölüm detayları! Masumiyet 3. bölüm fragmanı yayınlandı!

FOX TV’nin yeni yapımlarından biri olan Masumiyet dizisinin ilgiyle beklenen 3. birim fragmanı yayınlandı. Masumiyet 3.bölüm fragmanında İlker Ilgaz’ın avukatı mahkemede Ela’nın takıntılı bir erotomani olduğunu bahis ediyor. Bahar ise kızının yaralı halde çekilen fotoğraflarını göstererek karşı tarafın Ela’yı suçlamasına ayaklanma ediyor. İşte yeni bölüme dair ayrıntı..

Masumiyet dizisinin yeni birim fragmanında İlker Ilgaz’ın avukatları mahkemede Ela’yı suçluyor. Avukatın “Ela Yüksel takıntılı bir erotomandır. İntikam istedi ve suçu İlker Ilgaz’a attı” sözleri Ela’nın annesi Bahar’ı şoke ediyor.

EROTOMAN NE DEMEK? ELA EROTOMANİK Mİ?

MASUMİYET 3.BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

MASUMİYET’İN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Dizinin 2. bölümünde yaşadığı felaket sonrası vefat kalım savaşı veren Ela’nın durumu iyiye gitmeye başlıyor. Ela’ya zorlama uygulayıp yol kenarına attığı gerekçesiyle cezaevine giren İlker ise mahkumlar kadar linç edilmek istendi. Yaralanan İlker hastaneye kaldırıldı. Aileler ise çocukları için hak arayışına girdi. Bahar (Deniz Çakır), kızının yaşadığı şiddetten İlker Ilgaz’ı sorumlu tutarken, İlker’in annesi Ülkü (Hülya Avşar) ise oğlunun suçsuz olduğunu savundu.

604229f0bf21441d7842b9e7

Oğlu İlker’i hapishaneden kurtarmak isteyen Işık Halkası, hastaneye giderek Bahar’a 10 milyon dolar öneri etti. Hale, Bahar’a bu parayı Ela’nın tedavisini Amerika’da yaptırması ve herkesten uzak bir hayat sürmelerini istediği için verdiğini söyledi. Evlat acısı yaşamış Bahar ise Hale’nin teklifini reddetti. öte yandan Işık Halkası, oğlunun tamamlanamayan nikahı için de düğmeye bastı. Harun’un (Mehmet Aslantuğ) kızı İrem’i yaşananlardan uzakta tutmak istemesine karşın İrem, İlker’le cezaevinde nikah masasına oturdu.

604229f9bf21441d7842b9e9

Bir önceki yazımız olan Saniye'ye gelen sürpriz kutudan çıkan hediye herkesi çok şaşırttı! başlıklı makalemizde channel d, gelinim mutfakta ve kanal d hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.