Genel Blog

Masumiyet 6. bölüm izle tek parça! Masumiyet son bölüm full izle!

255

Masumiyet 6. bölüm izle tek parça! Masumiyet son bölüm full izle!

Masumiyet dizisi 6. bölümde; Timur’un zaafları Ayla’nin en büyük silahı olurken, Bahar ve Timur arasındaki ipler kopar. Kızını nihayet Ilgaz bataklığından çıkarmayı başaran Harun’un hedefi, İrem’i boşanmaya ikna etmektir. İşte Masumiyet 6. birim izle, Masumiyet son bölüm full izle bilgileri…

Masumiyet 6. birim izle

Harun hedefi 12’den vurur. İrem ve İlker’in şok boşanması, Harun’a sıcacık bir nefes aldırırken, Bahar’ın en karanlık kabusu bitmiş gerçek elde etmek üzeredir. Boşanmanın acısını kaldıramayan İrem, Ela’yı bir kere daha İlker’le vurur.

Masumiyet son bölüm izle

Yaşadıklarına karşın, hayatına kaldığı yerden devam etmeye istikrarlı olan Ela, en ağır darbeyi hiç beklemediği bir yerden alır. Ela, hayatının hiçbir vakit eskisi gibi olmayacağı gerçeğiyle yüzleşirken İlker de peyderpey zihnindeki karanlıkla yüzleşmeye başlar.

 

Bir önceki yazımız olan Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi öldü mü? İbrahim Çelikkol diziden ayrıldı mı? başlıklı makalemizde doğduğun ev kaderindir 14 bölüm full izle, doğduğun ev kaderindir fragmanı ve doğduğun ev kaderindir oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.