Genel Blog

Masumiyet 7. bölüm tek parça izle! Masumiyet son bölüm full izle!

81

Masumiyet 7. bölüm tek parça izle! Masumiyet son bölüm full izle!

Masumiyet 7. bölüm ilgiyle araştırılıyor. Masumiyet son bölümde; Hale, Harun ve Bahar buluşmasını, kendi hedeflerine karşın bir planın parçası haline getirirken İrem adamakıllı Ayla’nin kontrolüne geçer. İşte Masumiyet 7. birim izle, Masumiyet FOX son bölüm full izle bilgileri…

Masumiyet 7. bölüm izle

Banu’nun yönlendirmesiyle hareket eden Timur ise Ayla’nin Bahar’a aleyhinde en büyük silahı olur. Üstüne oynanan oyunlardan habersiz, evden kaçan kızının gerisinde olan Bahar, Ela’nın nereye gittiğini anlayıp harekete geçer. Ela ise sığındığı eski yazlık evde hiç beklemediği bir anda karşısında İlker’i bulur. Aralarındaki büyük yüzleşme Ela’yı bir kez daha daha alçak üst ederken, Bahar’ın attığı adım yüzleşmenin seyri değişir. Diğer yanda, İrem boşanma konusunda çark eder lakin İlker tüm gücüyle Ela’nın peşindedir. İrem, Ayla’nin evliliğiyle ilgili telkinlerine karşın soru işaretleri içindedir ve sorularının cevabı yalnızca Ela’dadır. Ilgazlar cephesinde her şey yolunda gidiyor gözükürken, Harun’un dengeleri değiştirecek sıcacık gündemleri vardır.

 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz 25. bölüm izle tek parça! Sadakatsiz son bölüm full izle! başlıklı makalemizde kanal d, sadakatsiz ve sadakatsiz 24. bölüm hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.