Genel Blog

Masumiyet 8. bölüm full izle! Masumiyet son bölüm tek parça izle!

92

Masumiyet 8. bölüm full izle! Masumiyet son bölüm tek parça izle!

Masumiyet’in 8. bölümü izleyiciyle buluştu. Masumiyet 8. bölümde; Harun, tuzağa düştüklerini anlar ve önlem almaya çalışır fakat Bahar, Timur kadar düşünce almaz şekilde kandırılır ve Harun’a olan güvenini kaybeder. Düştükleri zalim tuzak, mahkemede dehşet bir iftira olarak karşılarına çıkar. İşte Masumiyet 8. birim izle, Masumiyet son bölüm full izle bilgileri…

Masumiyet 8. birim izle

Bahar, kızının davasını satmakla suçlanır ve bu dehşet suçlamayla gözünün önündeki perdeyi söküp atar. Ayrıca, Timur’dan boşanmak için hem de Ela’nın, İlker’i aklayan ifadesini geçersiz kılmak için düğmeye basar. Bahar’ın Ela’yı psikiyatri heyetine sokma kararı Ilgaz cephesini karıştırır. Diğer yanda, annesinin düşürüldüğü durumu hazmedemeyen Ela, Bahar’a yardımcı olmak için radikal bir adım atar ve bu adım onu, tüm iradesiyle uzakta durmaya çalıştığı İlker’e götürür. Bahar ve Harun, kendi yöntemleriyle Ilgazlar’a karşısında harekete geçer. Ela’nın dengesi İlker göre bir kez daha sarsılırken, reel zelzele ise Ilgazlar’da yaşanır.

 

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz Volkan kimdir, kaç yaşında? Caner Cindoruk hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde sadakatsiz volkan, sadakatsiz volkan aliye tokat ve sadakatsiz volkan asya evlenme teklifi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.