Genel Blog

Masumiyet 9. bölüm izle tek parça! Masumiyet son bölüm full izle!

39

Masumiyet 9. bölüm izle tek parça! Masumiyet son bölüm full izle!

FOX’un sevilen dizisi Masumiyet’in 9. bölümü izleyiciyle buluştu. Masumiyet’te coşku doruktaydı. Masumiyet 9. bölümde; babasıyla köprüleri atan İlker’e bir darbe de Ela’nın aldığı heyet raporu vurur. Ela’nın verdiği ifadeyi geçersiz kılan raporla birlikte, davanın gidişatı kökünden değişirken İlker ve Işık Halkası köşeye sıkışır. İşte Masumiyet son bölüm, Masumiyet 9. birim izle youtube, tek parça, full aralıksız, bilgileri…

Masumiyet 9. bölüm izle

Ela yüzleşmek zorunda kaldığı gerçekle birlikte, İlker’e olan duygularından iyileşmek için çırpınsa da düşündüğünden çok daha zor bir süreç onu beklemektedir. Harun’un da topa girmesiyle, Işık Halkası’nin oyunları da ortalığa dökülür. Bahar ve Harun’un iş birliği Ilgaz cephesini yerle bir ederken durum gecesinin sarsıcı gerçeği de artık gün yüzüne çıkmıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Hakan Altun, hastaneye kaldırıldı başlıklı makalemizde hakan altun, hakan altun hastaneye kaldırıldı! hakan altun'un sağlık durumu nasıl? magazin haberleri ve hakan altun nasıl hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.