Genel Blog

Masumiyet canlı izle! Fox TV Masumiyet 7. yeni bölüm canlı izleme linki! Masumiyet konusu ne?

53

Masumiyet canlı izle! Fox TV Masumiyet 7. yeni bölüm canlı izleme linki! Masumiyet konusu ne?

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır’ın yer aldığı Masumiyet dizisi bugün başladı. Seyirciler dizinin 8. birim fragmanı çıktı mı merak etti. Peki, Masumiyet dizisi konu ne, dizi oyuncuları kimler? Masumiyet 8. birim fragmanı çıktı mı?

MASUMİYET CANLI İZLE!

MASUMİYET DİZİSİ KONUSU NE?

Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının hatalı bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi yok babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza dek değişir.

MASUMİYET 8. BIRIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 8. bölüm fragmanı demin çıkmadı. Bugünkü yeni bölümün ardından 8. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor.

MASUMİYET 7. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ayla, Harun ve Bahar buluşmasını, kendi hedeflerine yönelik bir planın parçası haline getirirken İrem en ince ayrıntısına kadar Hale’nin kontrolüne geçer. Banu’nun yönlendirmesiyle hareket eden Timur ise Ülkü’nin Bahar’a karşı en büyük silahı olur. Üzerine oynanan oyunlardan habersiz, evden kaçan kızının arkasında olan Bahar, Ela’nın nereye gittiğini anlayıp harekete geçer. Ela ise sığındığı eski yazlık evde hiç beklemediği bir anda karşı İlker’i bulur.Aralarındaki büyük yüzleşme Ela’yı bir kere daha daha aşağı üst ederken, Bahar’ın attığı adım yüzleşmenin seyri değişir. Öteki yanda, İrem boşanma konusunda çark eder fakat İlker tüm gücüyle Ela’nın peşindedir. İrem, Işık Halkası’nin evliliğiyle ilgili telkinlerine karşın soru işaretleri içindedir ve sorularının cevabı sadece Ela’dadır. Ilgazlar cephesinde her şey yolunda gidiyor gözükürken, Harun’un dengeleri değiştirecek bakımlı gündemleri vardır.

Masumiyet canlı izle! Fox TV Masumiyet 7. yeni bölüm canlı izleme linki! Masumiyet konusu ne?

MASUMİYET SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ela’nın hamileliğini hatırlaması üç aile için de sarsıcı olur. İlker, imza attığı vahşeti benimsemek zorunda kalır, işin adli boyutundan korkan Ayla, oğlu için bir kere daha düğmeye basar. Timur’un zaafları Hale’nin en büyük silahı olurken, Bahar ve Timur arasındaki ipler kopar.Kızını nihayet Ilgaz bataklığından çıkarmayı başaran Harun’un hedefi, İrem’i boşanmaya ikna etmektir. Harun hedefi 12’den vurur. İrem ve İlker’in şok boşanması, Harun’a rahat bir nefes aldırırken, Bahar’ın en karanlık kabusu her tarafta reel almak üzeredir. Boşanmanın acısını kaldıramayan İrem, Ela’yı bir defa daha İlker’le vurur. Yaşadıklarına karşın, hayatına kaldığı yerden devam etmeye kararlı olan Ela, en ağır darbeyi hiç beklemediği bir yerden alır. Ela, hayatının hiçbir vakit eskisi gibi olmayacağı gerçeğiyle yüzleşirken İlker de peyderpey zihnindeki karanlıkla yüzleşmeye başlar.

MASUMİYET OYUNCULARI KİMLER?

Hülya Avşar – Ayla Ilgaz

Mehmet Aslantuğ – Harun Orhun

Deniz Çakır – Bahar Yüksel

Tolga Güleç – Timur Yüksel

İlayda Alişan – Ela Yüksel

Serkay Tütüncü – İlker Ilgaz

Deniz Işın – İrem Orhun

Asena Tuğal – Banu Kaya

Ertuğrul Postoğlu – İsmail Ilgaz

Selen Uçer – Yelda Demirci

Asena Keskinci – Hande Hancı

Neslihan Arslan

Rüçhan Çalışkur – Gülizar Yüksel

Alayça Öztürk – Neva Hancı

Kimya Gökçe Aytaç – Asu Ilgaz

Gizem Ergün – Emel Yüksel

Ozan Kaya Oktu – Umut Demirci

Adin Külçe

Almina Günaydın

Sevgi Esas

Burcu Derya

Ata Belirgin

Bir önceki yazımız olan Masumiyet nerede çekiliyor? Masumiyet hangi şehirde, ilçede ve mahallede çekiliyor? Dizi çekimleri nerede yapılıyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.