Genel Blog

Masumiyet Ela’yı kim dövdü? Masumiyet İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında, instagram adresi, hangi dizilerde oynadı?

31

Masumiyet Ela'yı kim dövdü? Masumiyet İlayda Alişan kimdir, kaç yaşında, instagram adresi, hangi dizilerde oynadı?

Masumiyet dizisinde Ela Yüksel karakterinin kim olduğu merak ediliyor. Bahar’ın 19 yaşındaki kızı olan Ela, İlayda Alişan’ın canlandırdığı bir karakterdir. Peki ama Masumiyet’in Ela’sı İlayda Alişan kimdir?

Masumiyet Ela kimdir?

Masumiyet dizisinin Ela’sı Bahar’ın 19 yaşındaki kızıdır. Lise yeniden, üniversite heyecanı başlamış. Her şeyi yapabileceğine inandığı, her yöne sapmak istediği yaşta. Yolun eeeen başında… Tipik bir Z kuşağı mensubu. Bir tıkla dünyayı değiştiririm derken olmayacak bir aşkla koşup kendi dünyası değişecek. 

İlayda Alişan kimdir?

Masumiyet dizisinde Ela’yı canlandıran İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Moda Tasarım Bölümünde eğitimine devam etmektedir.
Kariyerine reklam filmlerinde oynayarak başlayan İlayda Alişan 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile çıkış yapmıştır. daha sonra Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı, Bana Sevmeyi Anlat, Çukur dizilerinde rol almıştır.

2019-2020 yılları aralarında Netflix orijinal dizisi Hakan: Muhafız’da Aylin karakterine yaşam verdi. 2019’da Şampiyon’un kadrosuna katıldı. 2021 yılında Gain’in orijinal dizisi Terapist’te Açlık karakterini canlandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Masumiyet Banu Kaya kimdir? Masumiyet Banu gerçek adı ne? Asena Tuğal kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizde fox tv, van ve van haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.