Genel Blog

Masumiyet İlker Ilgaz kimdir, gerçek adı ne? Serkay Tütüncü hangi dizilerde oynadı?

58

Masumiyet İlker Ilgaz kimdir, gerçek adı ne? Serkay Tütüncü hangi dizilerde oynadı?

Masumiyet dizisinin yakışıklı ve başarılı meslek insanı olan İlker Ilgaz karakteri izleyici tarafından merak ediliyor. Serkay Tütüncü’nün hayat verdiği İlker Ilgaz karakterinin adı 3. sayfada geçecek. Peki ama Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü kimdir ?

Masumiyet İlker Ilgaz kimdir?

Masumiyet’in İlker Ilgaz’ı Otoriter ve mükemmeliyetçi babası ile çocukluğundan beri irili ufaklı bütün hatalarının üstünü örten annesi aralarında kendi kimliğini bulamamış bir narsist karakterdir. Varlık, zorlama ve gösteriş içinde geçen, kişisel başarılarla taçlanan 35 yıllık hayatı bir gecede tepecik taklak olurken, o güne kadar cemiyet ve ekonomi sayfalarını süsleyen adı 3. Sayfaya taşınacak. 

Serkay Tütüncü kimdir?

Masumiyet’in İlker’i Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir’de doğdu. Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Vücut Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünden mezun olarak tamamladı.

2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında ‘İnsanlık Suçu’ dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı. 2019 yılında Afili Aşk dizisindeki Volkan, 2020 yılındaysa Bay Hatalı dizisinde Ozan karakterine yaşam verdi.

 

 

Bir önceki yazımız olan Masumiyet Ela kimdir, gerçek adı ne? İlayda Alişan hangi dizilerde oynadı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yoruma kapalı.