Genel Blog

Masumiyet ‘İlker’ kimdir, gerçek adı ne? Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında ve nereli? Serkay Tütüncü dizi ve filmleri!

25

Masumiyet 'İlker' kimdir, gerçek adı ne? Serkay Tütüncü kimdir, kaç yaşında ve nereli? Serkay Tütüncü dizi ve filmleri!

Banal bir annenin sıradan hayatı, kızının baskı kurbanı olmasıyla bir gecede değişir ve doğrunun yanlışa, gerçeğin yalana karıştığı bir sürek avı başlar. Dizide Ela Yüksel, darp eden isim olan İlker Ilgaz izleyiciler kadar merak edilmiştir. Daha önce Survivor yarışması ile ilgileri çeken Serkay Tütüncü, Masumiyet dizisinde İlker karakterine hayat veriyor!

MASUMİYET İLKER ILGAZ KİMDİR?

Otoriter ve mükemmeliyetçi babası ile çocukluğundan beri irili ufaklı bütün hatalarının üstünü örten annesi aralarında kendi kimliğini bulamamış bir narsist. Varlık, zorlama ve gösteriş içinde geçen, bireysel başarılarla taçlanan 35 yıllık hayatı bir gecede yığın taklak olurken, o güne dek cemiyet ve ekonomi sayfalarını süsleyen adı 3. Sayfaya taşınacak

SERKAY TÜTÜNCÜ KİMDİR?

Serkay Tütüncü, 7 Şubat 1991 tarihinde İzmir’de doğdu. Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Gövde Eğitimi Spor Yüksek Okulu bölümünden mezun olarak tamamladı.

2016 yılında TV 8’de yayınlanan Para Bende programının sunuculuğunu üstlendi. 2018 yılında ‘İnsanlık Suçu’ dizisiyle birlikte oyunculuğa başladı. 2019 yılında Afili Aşk dizisindeki Volkan, 2020 yılındaysa Bay Yanlış dizisinde Ozan karakterine yaşam verdi.

MASUMİYET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

24 Şubat gecesi, İstanbul’da öldü sanılarak yol kenarına atılmış bir genç kız bulunur. Öldüresiye dövülmüş genç kız, o gün doğum günü olan 19 yaşındaki Ela Yüksel’dir. Kızının doğum günü, hayatının en acı gününe dönüşen Ela’nın annesi Bahar, tanınmış meslek insanı İlker Ilgaz’ı işaret eder. Acılı annenin hedefinde olan İlker, aile dostları Harun Orhun’un kızı İrem’le düğün masasına oturmak üzeredir. Kızı için hak isteyen annenin zorlu yolculuğu başlarken Bahar’ın karşısına bir diğer anne; İlker’in annesi Işık Halkası Ilgaz çıkar. İrem’in babası Harun ise, iki alev aralarında kalırken tarafını seçmek zorundadır. Bahar’ın suçlamalarıyla birlikte, Ela ve İlker’in, yalanların ve İrem’in gölgesinde yaşadıkları yasaklanmış aşk, mercek altına alınır. Dehşet kuvvet olayının altından çıkan kanlı aşk üçgeni, üç ailenin de hayatını kökünden değiştirecektir.

Bir önceki yazımız olan Masumiyet canlı izle! Fox TV Masumiyet 1. yeni bölüm canlı izleme linki! Masumiyet konusu ne? başlıklı makalemizde canlı, dizi ve fox tv hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.