Genel Blog

Masumiyet İrem Orhun gerçek adı ne, kimdir? Deniz Işın hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında?

31

Masumiyet İrem Orhun gerçek adı ne, kimdir? Deniz Işın hangi dizilerde oynadı, kaç yaşında?

Masumiyet dizisinde İrem karakterine hayat veren Deniz Işın’ın kim olduğu araştırılıyor. Masumiyet’in İrem’i izleyici göre dikkat çekiyor. Peki lakin Masumiyet İrem Orhun gerçekte kim?

Masumiyet İrem Orhun kimdir?

Standart sosyetik güzel etiketinden ‘’içeriklerinin’’ hakkıyla kurtulmuş popüler bir influencer. Babasının prensesi. Uzun süredir bir küskün bir barışık flört ettiği İlker’le evlenmek onun için hemen hemen yerine getirmesi gereken bir sosyal challenge. 

Deniz Işın kimdir?

Masumiyet’in İrem’i Deniz Işın 28 Mayıs 1992 İzmir’de doğmuştur, Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Ege üniversitesi Malzeme Bilimi ve Mühendisliği’nde yüksek lisansını tamamladı ve İstanbul’a taşındı. Bu süreçte Sahnetozu Tiyatrosu’nda 2 sene İzmir’de, bir yıl de İstanbul’da eğitim aldı ve bu süreçte; 2017’de ‘Lysistrata’ oyununda Lysistrata, 2018’de ‘You Can’t Take It With You’ oyununda Alice karakterini canlandırdı.

bununla beraber, reklam filmlerinde rol alan Işın, FOX’ta yayınlanan “Baştan Sen” dizisinde Merve karakterine yaşam verdi. daha sonra “İyi Günde Kötü Günde” dizisinde yer aldı ve son olarak “Sefirin Kızı” projesinde Sahra karakterine hayat veren Deniz Işın, Murat Boz’un “Gece” isimli video klibinde de yer almaktadır. “Masumiyet” dizisinde İrem karakterini canlandıracaktır.

Bir önceki yazımız olan Sadakatsiz yaşlı polis komiseri kim? Sadakatsiz polis amiri merak ediliyor... başlıklı makalemizde intihar, polisin amir ve ?stleri kimdir ve sadakatsiz yaşlı hakkında bilgiler verilmektedir.

Yoruma kapalı.